Menu

Fixujte si cenu bazénu na rok 2022

Chci vědět víc

  • Nečekejte na zdražení bazénů
  • Zajistěte si současné ceny i pro bazén na jaro 2022
  • Čím dříve si bazén zarezervujete, tím výhodnější cenu budete mít

Chci vědět víc

Jak vybrat mezi zahradními bazény?

U zahradních bazénů zvažte i jiné parametry než cenu

Máte právě teď jen malé finanční možnosti, ale koupat se chcete? Nejlevnější pořizovací cenu mají nadzemní fóliové zahradní bazény s plechovými stěnami. O třídu dražší jsou bazény plastové.

Počítejte ale s tím, že jde spíš o provizorní řešení. Fóliové i plastové zahradní bazény mají životnost pouze několik let. Protékat nejdříve začnou ve svarech a spárách. Také dají relativně hodně práce s čištěním a údržbou, protože se na stěny snadno chytají řasy a další nečistoty.

Nás roky zkušeností postupně přivedly k laminátovým zahradním bazénům. Jsou dražší než plastové, ale také mají 3–4x delší životnost. Levněji vás vyjdou stavební práce i následný provoz a údržba bazénu.

A tak při koupi laminátového bazénu v dlouhodobějším měřítku ušetříte.

P1030709

Zahradní laminátový bazén skvěle vypadá a vydrží třeba 40 let

Klíčové je u bazénu na zahradu dobře zvolit systém čištění

Na zahradě do bazénu padá déšť, listí i další nečistoty. V zelené vodě se nikdo koupat nebude – a je zbytečné pořizovat bazén, který se nebude používat. Proto doporučujeme na začátku věnovat velkou pozornost filtraci a desinfekci vody.

Velmi se osvědčuje kombinace pískové filtrace a desinfekce slanou vodou. Tyto čistící systémy je možné automatizovat tak, aby se bazén desinfikoval sám podle potřeby. Je to výrazně snazší než používat chlorové tablety a každý týden měřit pH vody pomocí testerů. Navíc je to zdravé řešení.

U našich laminátových zahradních bazénů jsme systém filtrace propracovali tak, že vám údržba bazénu skoro nedá práci. U některých našich zákazníků se o bazén starají i děti.

Písková filtrace a desinfekce slanou vodou zajistí křišťálovou vodu bez velkého starání

Písková filtrace a desinfekce slanou vodou zajistí křišťálovou vodu bez velkého starání

Se zastřešením si budete bazén užívat polovinu roku

Vhodné zastřešení ochrání zahradní bazén před nečistotami, ale taky udrží teplejší vodu. Když zvolíte vysoké zastřešení, můžete se pod ním koupat třeba za deště.

Za teplého počasí posuvné zastřešení prostě shrnete a kolem bazénu vám zůstane volný prostor.

Posuvné zastřešení zahradního bazénu kdykoliv pohodlně zatáhnete

Posuvné zastřešení zahradního bazénu kdykoliv pohodlně zatáhnete

Jak vybrat velikost a tvar bazénu na zahradu?

Nedoporučujeme kulaté zahradní bazény. Dříve u nás byly populární, ale špatně využívají zabraný prostor, a když si chcete zaplavat, neustále zatáčíte.

Mnohem lepší zkušenosti máme s obdélníkovými nebo oválnými tvary.  

Máte zahrádku jako dlaň? Nebo potřebujete, aby do vody mohla skákat šipky celá široká rodina? Máme velké i malé bazény na zahradu.

Pokud si můžete pořídit jen malý bazén na zahradu a přitom si chcete dobře zaplavat, pomůžeme vám chybějící délku kompenzovat kvalitním protiproudem.

Investice do zahradního bazénu se vrátí na zdraví a rodinné pohodě.
Získáte místo, kde si po práci odpočinete a načerpáte síly. Skoncujete s vypravováním dětí na veřejné koupaliště. A oproti veřejným bazénům budete mít u svého zahradního zcela pod kontrolou kvalitu vody.

Přijeďte si vybrat

  • výstavní plocha přes 5 000 m2
  • vždy přes 15 bazénů k vidění

Chci vědět víc

Nezávazně poptejte

  • vyplníte do 5 minut
  • nabídka pro vás zdarma

Chci cenovou nabídku

Zavolejte

  • ihned vám poradíme
  • pracovní dny 8:30 – 17:00

Chci zavolatVěděli jste že...

Věděli jste, že při koupi laminátového bazénu dlouhodobě ušetříte? Životnost je přes 40 let. Nebudete je tedy muset často měnit. Nebudete je tak muset měnit jako méně kvalitní plastové bazény. U laminátového bazénu vás také levněji vyjdou stavební práce.

Sdílejte článek s přáteli sdílet sdílet