Menu

Fixujte si cenu bazénu na rok 2022

Chci vědět víc

 • Nečekejte na zdražení bazénů
 • Zajistěte si současné ceny i pro bazén na jaro 2022
 • Čím dříve si bazén zarezervujete, tím výhodnější cenu budete mít

Chci vědět víc

Navštivte bazénové centrum

Adresa

Žižkova 2484,
Roudnice nad Labem

mapa

Otevírací doba

PO-PÁ 8:30 až 17:00
SO po předchozí domluvě

Proč přijet

 • Datový zdroj 1 prohlédnete si naše bazény na vlastní oči
 • Datový zdroj 1 4 bazény zde uvidíte napuštěné a v plném provozu
 • Datový zdroj 1 získáte návrh bazénu a cenovou nabídku zdarma
 • Datový zdroj 1 naše centrum je dobře dostupné z dálnice
 • Datový zdroj 1 centrum si projdete sami, či se vám budeme rádi věnovat

Abychom se vám mohli na 100 % věnovat, nejlepší je si domluvit schůzku předem.

Domluvit schůzku

Kudy k nám

Žižkova 2484, Roudnice nad Labem
35 minut autem z Prahy

Zákazníci o návštěvě u nás říkají

Vždy jsme vlastnili nadzemní bazén od jedné velké konkurenční firmy, ale po návštěvě Vašeho bazénového centra a díky vstřícnému a serióznímu jednání Ing. Kolaříkové jsme se rozhodli pro pořízení zapuštěného bazénu Malorka od Vaší firmy. Se službami firmy Bazény relax jsme byli na 100 % spokojeni. Velice kladně hodnotíme i všechny Vaše informace zveřejněné na Vašich webových stránkách, které nám usnadnili výběr bazénu včetně jeho dalšího příslušenství. Jednání všech pracovníků s kterými jsme v průběhu realizace jednali, bylo na profesionální úrovni.

rodina Bedlivých

Po dlouholetém využívání nafukovacího „gumáku“ jsme se s manželkou na sklonku loňského léta rozhodli pro bazén kopaný. Hned poté, co jsme navštívili Vaše bazénové centrum v Roudnici nad Labem a vyzkoušeli si na vlastní kůži koupání v plně funkčních vystavených vzorcích, bylo rozhodnuto. Ihned na místě jsme podepsali rezervační smlouvu a vše začali chystat.Od měsíce května, byť ještě nebylo vše zcela hotové, jsme bazén Malorka začali využívat a v horkých letních dnech je rájem i pro naše děti, zejména však pro vnoučky. Těm nejmenším se z bazénu nechce ani po hodině a my všichni si můžeme s protiproudem zaplavat kdykoli a jak dlouho chceme. Díky za vstřícný a bezvadný přístup všech.

KRAUTWURSTOVI

Oslovili jsme několik firem a nakonec rozhodlo velmi vstřícné jednání Ing. Jany Rouček ze společnosti Bazény relax s.r.o., která bezprostředně reagovala na naše dotazy a veškeré požadavky nám srozumitelně vysvětlila. Zároveň jsme si domluvili nezávaznou návštěvu v bazénovém centru v Roudnici nad Labem, kdy z této návštěvy jsme již odjížděli se závaznou objednávkou bazénu Malorka. Dále bychom chtěli vyzdvihnout příjemné jednání zástupců firmy, kteří nám dovezli technologii a bazén zprovoznili. S firmou Bazény relax s.r.o. máme výbornou zkušenost a již jsme doporučili dalším svým známým, kteří realizaci bazénu zvažují. Moc děkujeme za realizaci bazénu Malorka a následný servis.

p. Lidínský

Přístup všech pracovníků prodejny v době výběru bazénu byl profesionální. Převoz bazénu a samotná montáž propojovací armatury včetně dodané jímky byla provedena bez komplikací, rychle a precizně. Doporučené zastřešení bazénu, které jsme nakonec zakoupili, bylo vhodně navrženo a též pracovníci dodavatelské firmy provedli montáž na výbornou. Jsem celkově spokojen a mile potěšen při každé návštěvě Vašeho centra v Roudnici. Zásadně nakupuji u Vás.

p. Paul

slick-arrow-prev slick-arrow-next

Nejčastější otázky před návštěvou

Je nutné si rezervovat čas pro návštěvu bazénového centra?

Ano toto je vhodné a obzvláště v současné době spojené s omezením množství lidí na prodejně, kvůli COVID-19 dokonce nutné. Kontaktujte nás a domluvíme si čas, kdy se k nám do bazénového centra přijedete podívat. Budeme zde na vás čekat a budeme se vám plně věnovat. Svůj čas tak využijete efektivně.

Je nyní v souvislosti s COVID-19 bazénové centrum otevřené?

Jak asi již víte, situace ohledně možnosti otevření jednotlivých provozoven se neustále dynamicky mění. Proto je lepší nás kontaktovat a my vám řekneme jaké platí vládou nařízené aktuální podmínky. 

Co vám však můžeme říct, že bezpečnost vaší i naší bereme vážně. Samozřejmostí jsou u nás roušky, dezinfekce i ochranné přepážky. Tedy návštěva u nás je bezpečná.

Proč přijet do bazénového centra a raději to nevyřešit po telefonu, nebo přes webové stránky?

Pro naše zákazníky stavíme bazény již více než 30 let. Za tu dobu jsme zjistili, že nejlepší představu o stavbě bazénu a jeho dobrém výběru si zákazník udělá, pokud vše uvidí. Proto v našem centru se snažíme vše vystavit a neukazovat zákazníkům jen katalogy a fotky.

Zjistili jsme, že když si zákazník má možnost vše prohlédnout zjistí, co opravdu chce a potřebuje. Nezřídka se stává, že když vidí vystavené bazény ve skutečnosti, přehodnotí požadovanou velikost a ve výsledku si vybere bazén menší a tím i ušetří.

DOMLUVTE SI SCHŮZKU

  • Dnes27. 11.
  • Pondělí29. 11.
  • Úterý30. 11.
  • Středa1. 12.
  • Čtvrtek2. 12.

  Formulář byl
  úspěšně odeslán.
  Zkontrolujeme diář
  a schůzku
  Vám potvrdíme.

  zavřít