Sleva na bazén a zastřešení až 50 000 Kč
×
Menu

Zastavte se v našem bazénovém centru

slick-arrow-prev slick-arrow-next

Proč přijet?

Jediná návštěva vám ušetří desítky hodin tápání a hledání informací.
Prohlédnete si laminátové bazény, odpovíme vám na všechny vaše otázky a zdarma vypracujeme návrh bazénu včetně cenové nabídky.

 • venkovní i vnitřní expozice
 • čtyři napuštěné bazény v plném provozu
 • k vidění více než 15 laminátových bazénů + bazénové technologie
 • skvělá káva, čokoláda i čaj
 • dětské hřiště a další odpočinkové zóny
 • + bazénový odborník,
  který se vám bude věnovat

Adresa

Žižkova 2484,
Roudnice nad Labem

Kudy k nám

Otevírací doba

PO-PÁ 8:30 až 17:00

SO 8:30 až 12:00 (po předchozí domluvě)

Náš tip

Nejlepší je si domluvit schůzku předem.

Rezervovat návštěvu

JAK TO U NÁS VYPADÁ

Ušetřete na novém bazénu se zastřešením až 50 000 Kč

Chci vědět víc

 • až 30 000 Kč sleva na bazén
 • až 20 000 Kč sleva na zastřešení
 • garance dodání do 4 týdnů

Chci vědět víc

Kudy k nám

Žižkova 2484, Roudnice nad Labem
35 minut autem z Prahy

Co o bazénovém centru říkají návštěvníci?

Vždy jsme vlastnili nadzemní bazén od jedné velké konkurenční firmy, ale po návštěvě vašeho centra a díky vstřícnému jednání jsme se rozhodli pro bazén Relax. Se službami vaší firmy jsme 100% spokojení.

Rodina Bedlivých

Hned poté, co jsme navštívili vaše bazénové centrum v Roudnici nad Labem a vyzkoušeli si na vlastní kůži koupání ve vystavených vzorcích, bylo rozhodnuto. Díky za vstřícný a bezvadný přístup všech.

Krautwurstovi

Přístup všech pracovníků v bazénovém centru byl naprosto profesionální. Převoz bazénu, montáž propojovací armatury včetně dodané jímky i instalace zastřešení – vše bylo rychlé a precizní. Těším se na každou návštěvu vašeho centra, zásadně už nakupuji jen u vás.

p. Paul

Bazény Relax můžeme jedině doporučit. Před objednáním bazénu jsme navštívili showroom v Roudnici nad Labem, mohli jsme si prohlédnout jednotlivé typy bazénů a na vše se zeptat. Před dodáním bazénu nám firma vyšla vstříc i se změnou termínu.

Váchovi

Asi jako všichni jsme navštívili několik prodejců, ale až u Bazénů Relax jsme od prvního kontaktu cítili, že jsme na správném místě. Líbilo se nám všechno – vlastní výroba a odbornost, milá a příjemná komunikace, trpělivost. Bazén jsme objednali hned na první schůzce.

Ondřej a Veronika

Hned při první návštěvě Bazény Relax jsme dospěli k názoru, že tomu, co děláte, opravdu rozumíte. Tím bylo rozhodnuto. I přes jiné nabídky, které slibovali jinou cenovou relaci a hlavně kvalitu, prostě vyhrál Relax. A rozhodně nelitujeme.

Vilhanovi

slick-arrow-prev slick-arrow-next

Rezervovat návštěvu >>

Ještě by vás mohlo zajímat

Musím si prohlídku centra rezervovat?

Toto doporučujeme. Máte tak jistotu, že vám po celou dobu bude k dispozici odborník, který se vám může 100% věnovat. V opačném případě je možné, že budete zbytečně čekat.

Rezervovat návštěvu

Jak se k vám nejrychleji dostanu?

Například z Prahy jste u nás po dálnici D8 za půl hodinky. Sjedete na Roudnici na Labem, projedete první kruhový objezd a na druhém se dáte doprava. Parkování je pro vás zdarma.

Můžu s sebou vzít partnera/partnerku/děti/psa?

Ano, máme tu hřiště i velkou travnatou plochu. Ze zkušenosti ale víme, že je lepší, když přijedete jen v páru. Máte pak dostatek prostoru si všechno pořádně promyslet a na cokoliv se zeptat.

Co když bude pršet/zima?

Naše bazénové centrum má venkovní i vnitřní expozici, takže ve špatném počasí jen rychle projdeme venkovní bazény a pak se posadíme uvnitř do pohodlných zahradních křesel. Nabídneme vám k tomu skvělé kafe, čokoládu i čaj.

Jak dlouho návštěva zabere?

To záleží na vás! Někteří si všechno vyřeší za půl hodinky, jiní tady stráví tři hodiny. Nejedeme o závod, důležité je, abyste si všechno důkladně prohlédli a dostali odpovědi na své otázky.

Nemůžu to všechno vyřešit po telefonu / přes web?

Laminátový bazén nejspíš kupujete jednou za život, proto je užitečné, když si ho naživo prohlédnete a osaháte. Zákazníci u nás často přehodnotí požadovanou velikost a ve výsledku si vyberou bazén menší, čímž i ušetří.

Domluvte si návštěvu, už se na vás těšíme

  • Úterý18. 6.
  • Středa19. 6.
  • Čtvrtek20. 6.
  • Pátek21. 6.
  • Sobota22. 6.

  Odesláním formuláře uděluji souhlas společnosti Bazény relax s.r.o. ke zpracování svých osobních údajů v souladu s evropským nařízením GDPR.

  Formulář byl
  úspěšně odeslán.
  Zkontrolujeme diář
  a schůzku
  Vám potvrdíme.

  zavřít

  LAMINÁTOVÉ BAZÉNY