Menu

Nabízíme bazény s dodáním do 4 týdnů

Chci vědět víc

 • Skladové skelety bazénů dodáme do 2 týdnů
 • Bazény včetně montáže nabízíme s dodáním do 4 týdnů
 • Jsme přímý výrobce, u nás nečekáte, a ještě koupíte výhodně

Chci vědět víc

Zastavte se v našem bazénovém centru

Jediná návštěva vám ušetří desítky hodin tápání a hledání informací.
Prohlédnete si laminátové bazény, odpovíme vám na všechny vaše otázky a zdarma vypracujeme návrh bazénu včetně cenové nabídky.

Kde nás najdete?

Žižkova 2484,
Roudnice nad Labem

mapa

PO-PÁ 8:30 až 17:00

SO 8:30 až 12:00 (po předchozí domluvě)

Na co se můžete těšit?

 • Datový zdroj 1 venkovní i vnitřní expozice
 • Datový zdroj 1 k vidění více než 15 laminátových bazénů + bazénové technologie
 • Datový zdroj 1 čtyři napuštěné bazény v plném provozu
 • Datový zdroj 1 bazénový odborník, který se vám bude kdykoliv věnovat
 • Datový zdroj 1 skvělá káva, čokoláda i čaj
 • Datový zdroj 1 dětské hřiště a další odpočinkové zóny

Rezervovat návštěvu >>

Kudy k nám

Žižkova 2484, Roudnice nad Labem
35 minut autem z Prahy

Co o bazénovém centru říkají návštěvníci?

Vždy jsme vlastnili nadzemní bazén od jedné velké konkurenční firmy, ale po návštěvě vašeho centra a díky vstřícnému jednání jsme se rozhodli pro bazén Relax. Se službami vaší firmy jsme 100% spokojení.

Rodina Bedlivých

Hned poté, co jsme navštívili vaše bazénové centrum v Roudnici nad Labem a vyzkoušeli si na vlastní kůži koupání ve vystavených vzorcích, bylo rozhodnuto. Díky za vstřícný a bezvadný přístup všech.

Krautwurstovi

Přístup všech pracovníků v bazénovém centru byl naprosto profesionální. Převoz bazénu, montáž propojovací armatury včetně dodané jímky i instalace zastřešení – vše bylo rychlé a precizní. Těším se na každou návštěvu vašeho centra, zásadně už nakupuji jen u vás.

p. Paul

Bazény Relax můžeme jedině doporučit. Před objednáním bazénu jsme navštívili showroom v Roudnici nad Labem, mohli jsme si prohlédnout jednotlivé typy bazénů a na vše se zeptat. Před dodáním bazénu nám firma vyšla vstříc i se změnou termínu.

Váchovi

Asi jako všichni jsme navštívili několik prodejců, ale až u Bazénů Relax jsme od prvního kontaktu cítili, že jsme na správném místě. Líbilo se nám všechno – vlastní výroba a odbornost, milá a příjemná komunikace, trpělivost. Bazén jsme objednali hned na první schůzce.

Ondřej a Veronika

Hned při první návštěvě Bazény Relax jsme dospěli k názoru, že tomu, co děláte, opravdu rozumíte. Tím bylo rozhodnuto. I přes jiné nabídky, které slibovali jinou cenovou relaci a hlavně kvalitu, prostě vyhrál Relax. A rozhodně nelitujeme.

Vilhanovi

slick-arrow-prev slick-arrow-next

Rezervovat návštěvu >>

Ještě by vás mohlo zajímat

Musím se před návštěvou rezervovat?

Nemusíte. Pokud si ale schůzku zarezervujete, máte jistotu, že vám po celou dobu bude k dispozici odborník, který se vám může 100% věnovat. V opačném případě je možné, že budete zbytečně čekat.

Rezervovat návštěvu

Jak se k vám nejrychleji dostanu?

Například z Prahy jste u nás po dálnici D8 za půl hodinky. Sjedete na Roudnici na Labem, projedete první kruhový objezd a na druhém se dáte doprava. Parkování je pro vás zdarma.

Můžu s sebou vzít partnera/partnerku/děti/psa?

Ano, máme tu hřiště i velkou travnatou plochu. Ze zkušenosti ale víme, že je lepší, když přijedete jen v páru. Máte pak dostatek prostoru si všechno pořádně promyslet a na cokoliv se zeptat.

Co když bude pršet/zima?

Naše bazénové centrum má venkovní i vnitřní expozici, takže ve špatném počasí jen rychle projdeme venkovní bazény a pak se posadíme uvnitř do pohodlných zahradních křesel. Nabídneme vám k tomu skvělé kafe, čokoládu i čaj.

Jak dlouho návštěva zabere?

To záleží na vás! Někteří si všechno vyřeší za půl hodinky, jiní tady stráví tři hodiny. Nejedeme o závod, důležité je, abyste si všechno důkladně prohlédli a dostali odpovědi na své otázky.

Nemůžu to všechno vyřešit po telefonu / přes web?

Laminátový bazén nejspíš kupujete jednou za život, proto je užitečné, když si ho naživo prohlédnete a osaháte. Zákazníci u nás často přehodnotí požadovanou velikost a ve výsledku si vyberou bazén menší, čímž i ušetří.

Domluvte si návštěvu, už se na vás těšíme

  • Pátek27. 5.
  • Sobota28. 5.
  • Pondělí30. 5.
  • Úterý31. 5.
  • Středa1. 6.

  Odesláním formuláře uděluji souhlas společnosti Bazény relax s.r.o. ke zpracování svých osobních údajů v souladu s evropským nařízením GDPR.

  Formulář byl
  úspěšně odeslán.
  Zkontrolujeme diář
  a schůzku
  Vám potvrdíme.

  zavřít