Menu

Jak si vybrat venkovní bazén?

1 min čtení

Venkovní bazén je investice do rodinné pohody, příjemných společných chvil i do zdraví. Existuje několik variant výstavby. Přečtěte si, jak se v nich zorientovat.

Čtěte dál

98% zákazníků nás doporučí dál

ico-zdarma

Zdarma & nezávazně navrhneme řešení

Bazénové centrum kde se můžete vykoupat

Datový zdroj 1

Česká rodinná firma již 28 let

V čem jsou lepší zapuštěné venkovní bazény než nadzemní?

zapuštěný bazén

zapuštěný bazén

Když bazén zapustíte do země, získáte nejen komfort lepšího přístupu do vody nebo slunění na okraji bazénu, ale výrazně tím prodloužíte i jeho životnost. Venkovní zapuštěné bazény skvěle zapadnou do zahrady a nemusí odolávat tolika vlivům počasí.

Na svažitém terénu nebo tam, kde je vysoká hladina spodních vod, poslouží částečně zapuštěný venkovní bazén.

Když si chcete ušetřit práci s údržbou, užít si teplejší vodu a koupat se až do listopadu a třeba za deště, rádi vám k venkovnímu bazénu nabídneme i vhodné zastřešení.

Od volby materiálu se odvíjí životnost venkovních bazénů

Venkovní bazény jsou vystavené vlivům počasí, deště, mrazu i horka. Můžete se setkat s bazény z plastu, betonu, fólie nebo laminátu. V naší rodinné firmě bazény vyrábíme a montujeme už 25 let, a tak jsme si prošli všemi těmito materiály.

Po zkušenostech však důvěřujeme jen bazénům laminátovým.

Děláme je z jednoho kusu, nikde nejsou napojované nebo svařené. To se velmi výrazně projeví na jejich životnosti. První trhliny vždy vznikají právě ve spojích a spárách.

Obzvlášť zapuštěný bazén jistě nechcete měnit po 10 letech kvůli závadám na materiálu. Na nepropustnost našich venkovních zapuštěných bazénů máte záruku 12 let, bez problémů vám však budou sloužit třeba 3–4x tak dlouho.

023

Jednoduché je zabudování bazénu i jeho údržba

Hladký povrch venkovních laminátových bazénů usnadňuje už tak jednoduchou údržbu, povrchová úprava dodává bazénu luxusní vzhled a vrstva stříkané tepelné izolace drží vodu až o 6 °C teplejší bez nutnosti vytápění.

Současně jsou venkovní laminátové bazény velmi nenáročné z hlediska stavby, což se příznivě projeví i na ceně. Veškeré stavební práce můžete mít hotové za týden.

Rozměry vyberte podle velikosti pozemku i vaší představy o ceně. Určitě doporučujeme raději obdélníkové nebo oválné tvary raději než kulaté venkovní bazény, ve kterých si podstatně hůř zaplavete.

Přijeďte si vybrat

  • výstavní plocha přes 5 000 m2
  • vždy přes 15 bazénů k vidění

Chci vědět víc

Zavolejte / 605 708 069

  • ihned vám poradíme
  • pracovní dny 8:30 – 17 hodin

Chci zavolat

Nezávazně poptejte

  • vyplníte do 5 minut
  • nabídka pro vás zdarma

Chci cenovou nabídku

Bojíte se, že šlápnete při výběru bazénu vedle? Více než polovina z nás, prodejců Bazény relax, jsme původem stavaři. Hlavně nás bazény stále baví a jsou naší vášní.
Potřebujete pomoc s návrhem bazénu? Stačí vám udělat jediný krok - kontaktujte nás!

Jana Rouček / člen týmu Bazény relax

ZJISTĚTE VÍC V NAŠÍ PORADNĚ