Menu

Nabízíme bazény s dodáním do 4 týdnů

Chci vědět víc

  • Skladové skelety bazénů dodáme do 2 týdnů
  • Bazény včetně montáže nabízíme s dodáním do 4 týdnů
  • Jsme přímý výrobce, u nás nečekáte, a ještě koupíte výhodně

Chci vědět víc

Jak si vybrat venkovní bazén?

V čem jsou lepší zapuštěné venkovní bazény než nadzemní?

zapuštěný bazén

zapuštěný bazén

Když bazén zapustíte do země, získáte nejen komfort lepšího přístupu do vody nebo slunění na okraji bazénu, ale výrazně tím prodloužíte i jeho životnost. Venkovní zapuštěné bazény skvěle zapadnou do zahrady a nemusí odolávat tolika vlivům počasí.

Na svažitém terénu nebo tam, kde je vysoká hladina spodních vod, poslouží částečně zapuštěný venkovní bazén.

Když si chcete ušetřit práci s údržbou, užít si teplejší vodu a koupat se až do listopadu a třeba za deště, rádi vám k venkovnímu bazénu nabídneme i vhodné zastřešení.

Od volby materiálu se odvíjí životnost venkovních bazénů

Venkovní bazény jsou vystavené vlivům počasí, deště, mrazu i horka. Můžete se setkat s bazény z plastu, betonu, fólie nebo laminátu. V naší rodinné firmě bazény vyrábíme a montujeme už přes 30 let, a tak jsme si prošli všemi těmito materiály.

Po zkušenostech však důvěřujeme jen bazénům laminátovým.

Děláme je z jednoho kusu, nikde nejsou napojované nebo svařené. To se velmi výrazně projeví na jejich životnosti. První trhliny vždy vznikají právě ve spojích a spárách.

Obzvlášť zapuštěný bazén jistě nechcete měnit po 10 letech kvůli závadám na materiálu. Na nepropustnost našich venkovních zapuštěných bazénů máte záruku 12 let, bez problémů vám však budou sloužit třeba 3–4x tak dlouho.

023

Jednoduché je zabudování bazénu i jeho údržba

Hladký povrch venkovních laminátových bazénů usnadňuje už tak jednoduchou údržbu, povrchová úprava dodává bazénu luxusní vzhled a vrstva stříkané tepelné izolace drží vodu až o 6 °C teplejší bez nutnosti vytápění.

Současně jsou venkovní laminátové bazény velmi nenáročné z hlediska stavby, což se příznivě projeví i na ceně. Veškeré stavební práce můžete mít hotové za týden.

Rozměry vyberte podle velikosti pozemku i vaší představy o ceně. Určitě doporučujeme raději obdélníkové nebo oválné tvary raději než kulaté venkovní bazény, ve kterých si podstatně hůř zaplavete.

Přijeďte si vybrat

  • výstavní plocha přes 5 000 m2
  • vždy přes 15 bazénů k vidění

Chci vědět víc

Nezávazně poptejte

  • vyplníte do 5 minut
  • nabídka pro vás zdarma

Chci cenovou nabídku

Zavolejte

  • ihned vám poradíme
  • pracovní dny 8:30 – 17:00

Chci zavolatVěděli jste že...

Venkovní bazény jsou vystaveny dešťům, mrazu a horku. Doporučujeme pečlivě vybrat materiál, ze kterého si venkovní bazén pořídíte. Více o výběru materiálů bazénů se dozvíte v článku Jaký materiál je pro stavbu bazénu nejhodnější?

 

Sdílejte článek s přáteli sdílet sdílet