Menu

Chci spočítat cenu Chci zavolat telefon Chci cenu Chci bazény vidět

Reference

Nejvíc nás těší, když jste spokojení. S bazénem i s našimi službami. A proto jsme pyšní na to, že když prosíme o zpětnou vazbu,
98 % z vás naši rodinnou firmu chválí a doporučuje.

Čtěte dál

Fixujte si výhodnou podzimní cenu na 1 rok

Chci vědět víc

 • Ušetříte desítky tisíc korun
 • Zajistíte si přednostní termín
 • Čím dříve fixujete, tím více ušetříte

Chci vědět víc

Jakubíkovi

Protože máme velmi rádi sluníčko a odpočinek, chtěli jsme k právě dokončovanému domu pořídit bazén, který by nám dělal nejen radost z koupání, ale také doplnil komplexní myšlenku našeho domu coby wellness oázy. Bazén jsme umístili přímo před obývák, abychom se jím mohli neustále kochat a také přímo před východ ze saunové části našeho domu, abychom se v něm mohli na jaře a na podzim ochlazovat. Už od prvního jednání s firmou Bazény relax jsme věděli, že chceme svěřit tuto akci do těchto rukou. Vaše vstřícnost a poradenství, které bylo opravdu na míru, nás ujistilo, že je to skvělé rozhodnutí a to si myslíme i nyní. Vždy perfektní dohoda a hlavně pružné reakce z vaší strany vnímám jako obrovskou výhodu a ještě jednou díky za příkladnou spolupráci. Bazén si tuto sezónu užíváme na plno a díky zastřešení se koupeme i po západu slunce za umělého osvětlení a cítíme se v něm jako v kryťáku. Naprosto skvělé bylo doporučení ohledně slané vody a do této chvíle jsme použili jen zcela minimum chemie, což velmi vítáme. Celkově jsme z bazénu Kréta od vás nadšeni, dělá nám velkou radost a přejeme vaší firmě ať má další a další spokojené zákazníky – kvalita se opravdu vyplácí a mainstreamové společnosti se mají od vás co učit! Díky moc a naše doporučení máte vždy jisté. 

Bazén Bazén Kréta

Zastřešení Nízké víceobloukové zastřešení

Lokalita

p. Karl

„V bazénu od Relaxu dobře si realaxuju. Bazén využíváme denně , hlavně děti , ty z vody dostane jen dobré jídlo 🙂 děkujeme“

Karl Stanislav 

Bazén Bazén Havai

Zastřešení Nízké víceobloukové zastřešení

Lokalita

p. Jerie

„Na prostorovém situování celé stavby velmi oceňuji designový soulad, s dříve v těsné blízkosti vybudovanou zimní zahradou, využití prostoru v malé zahradě a skryté umístění servisního bazénového domku v keřovité porostu zahrady.“

Tomáš Jerie

Bazén Bazén Malorka

Zastřešení Nízké lomené zastřešení

Lokalita

p. Dobrečevič

I přes nepřízeň letošního léta, které na teplé dny bylo spíše chudší než tomu bylo v předešlých letech využíváme náš bazén díky ohřevu téměř neustále. Zejména při letošních chladných večerech trávíme v teplé vodě více času než kolem grilu. Nejvíce si pak užíváme možnosti vodních sportů jako například volejbalu či vodního póla. Bazén přináší samozřejmě největší radost našim dětem, které v něm dokáží vydržet i několik hodin v kuse a díky kterému se u nás schází většina dětí ze sousedství.

p. Dobrečevič

Bazén Bazén Havai

Zastřešení Vysoké víceobloukové zastřešení

Lokalita

Královi

Dobrý den,

 

k nákupu bazénu Malorka jsme se rozhodli v lednu 2019 hned při první návštěvě Vašeho bazénového centra v Roudnici nad Labem. Zvažovali jsme nákup plastového bazénu, ale po prohlídce laminátových bazénů ve vaší prodejně a hlavně velmi vstřícném výkladu na téma rozdílu mezi plastovými a vašimi laminátovými bazény jsme se rozhodli pro Relax bazén. Shrnul bych to slovy: proč kupovat „Trabanta“, když můžete mít „Mercedesa“.

Kupní smlouvu jsme podepsali hned na konci první návštěvy v prodejně a to v lednu 2019 s termínem dodání na začátku července 2019. Zdá se to dlouhá doba, ale nám to vyhovovalo, protože jsme měli dostatek času na stavební přípravu před osazením bazénu na zahradu. 

Při další návštěvě prodejny, kdy jsem potřeboval vysvětlit některé detaily k přípravě stavby pro zapojení technologie filtrace bazénu jsme na výstavní ploše vaší prodejny našli vystavený bazén v bílém barevném provedení. Ten se nám moc líbil a vzhledem k tomu, že jste měli jeden bazén Malorka v bílé barvě ještě volný k prodeji podepsali jsme dodatek smlouvy na tento bazén v bílé barvě. Bazén nám byl přesně dle smlouvy dodán a my jsme mohli pracovat na jeho zabudování do zahrady. Doprava, usazení bazénu, zapojení filtrace, světel a kompletní zprovoznění bazénu proběhlo také v pořádku dle smlouvy.

Vzhledem k tomu, že veškeré terénní úpravy v okolí bazénu a k tomu navazující terasy, chodníky, venkovní solární sprchu a další práce jsme prováděli svépomocí se s kompletní realizací můžeme pochlubit až v současné době. Přeci jenom je to velký stavební zásah do zahrady u domu. 

Dnes jsme ale rádi, že jsme se rozhodli pro Relax bazén, protože si naplno užíváme relax u bazénu.

 

Zdravíme celý tým Relax bazénů.

Manželé Alena a Jaromír Královi.

Bazén Bazén Malorka

Zastřešení

Lokalita

p. Pivec

Objednání bazénu na podzim je varianta určitě levnější, protože se na něj vztahují posezónní slevy. Dále samotná realizace na jaro je prakticky dostatečně včas naplánovaná a tím i kapacity stavebních prací u různých společností.

 

S příští realizací bychom ale neotáleli ani na podzim, jelikož taková realizace přináší velké staveniště a na jaře to nevypadá dobře. Stavební firmy jsou méně vytížené a navíc tyto služby můžou poskytnout za nižší peníz. A když přijdou první teplé dny, tak již můžeme začít se samotným koupáním a okolí už je krásné a upravené. Bazény Relax rozhodně všem doporučuji! Rychlost, kvalita, super cena!

Bazén Bazén Malorka

Zastřešení

Lokalita

Nádraských

V Roudnici jsme strávili celou hodinu, ale já už po deseti minutách věděl (ještě než jsme vůbec znali nabídku / ceny / možnosti), že bazén budeme chtít od nich. Všichni milí, zkušení a bazénů znalí profesionálové a navíc s tak nějak víc lidským jednáním než jsme byli „zvyklí“. Prostě to byl Relax – i děti nám zabavili tak, že se jim nechtělo domů 🙂 Další týden jsme domluvili ceny, zamluvili termín, objednali počasí a začali se připravovat. Já si řekl, že vše zvládnu sám – aby taky ne, když od „relaxářů“ jsem dostal nesčetně praktických i odborných rad jak na to. 

Bazén a okolí jsme během roku zvládli zapojit do zahrady a teď už si jen užíváme pohodičku. Naši (nyní už pětiletí) rošťáci se sami naučili plavat po pár týdnech i bez pásu a teď už jen blbnou s protiproudem, skáčou ze všech stran a v poslední době jen loví ze dna gumovou palici – že jim tam prej omylem vždy spadne 😀

Jo a pak ta údržba. Ta je neskutečná! Vysávání? Se zastřešením tak maximálně párkrát za sezónu. Chemie? Zapomeňte – žádná chemická laboratoř jak s gumovým cachtadlem – základem je „na jaře osol a pak se nestarej, funguje to samo“. 

Co dodat – bazén od Relaxu je pro nás fakt relax! Totální!

Bazén Bazén Malorka

Zastřešení Střední obloukové zastřešení

Lokalita

pí Růžičková

Dobrý den,

než začnu vyprávět, jak jsme si splnili náš ,,bazénový sen,,  chtěla bych Vaší firmě poděkovat za perfektní služby.

Náš bazén jsme si dělali svépomocí, v již hotové zahradě a v původním svažitém terénu. Byl to celkem oříšek, na opěrnou zeď jsme museli řešit povolení a celou stavbu provázelo aprílové počasí. Museli jsme rozebrat plot, aby se na zahradu dostala těžká technika, některé keře se museli přesadit. Letos už bazén vypadá, jako bychom ho měli od začátku. 

Bazén si užíváme celá rodinka každý den celou sezonu. Dnes už si léto bez bazénu ani neumíme představit! Děti skáčou šipky ze schůdků, perou se s krokodýlem, nebo se učí potápět. Pro nás rodiče je to balzám, že nemusíme někam dojíždět na koupaliště a užíváme si bazén společně s našimi dětmi za každého počasí:-)

Petra Růžičková

Bazén Bazén Havai

Zastřešení Vysoké zastřešení s horní kolejnicí

Lokalita

pí Strejcová

Letos si malá ještě v bříšku plave, příští rok to však bude pro ni už to pravé!

Bazén Bazén Malorka

Zastřešení Nízké lomené zastřešení

Lokalita

pí Hanušová

„Kde jinde trávit léto než v malém ráji od Bazény RELAX“

Bazén Bazén Malorka

Zastřešení Střední obloukové zastřešení

Lokalita

Zobrazeno 10 z 140

Načíst dalších 10

Prohlédněte si také naše reference na:
Firmy.cz

Přijďte se k nám podívat

 • více než 15 vystavených bazénů
 • odborník, který se vám naplno věnuje
 • cenné rady a tipy, které jinde nezískáte

Více o showroomu >>

Zjistěte nezávazně cenu

 • vyplníte jednoduchý formulář
 • do 2 dní dostanete nabídku
 • vše je nezávazné a zdarma

Chci spočítat cenu >>

Zeptejte se. Na cokoliv

 • napište nebo zavolejte
 • jsme tu Po-Pá 8:30–17:00
 • odpovídá expert na bazény

Mám dotazy >>