Menu

Reference

Nejvíc nás těší, když jste spokojení. S bazénem i s našimi službami. A proto jsme pyšní na to, že když prosíme o zpětnou vazbu,
98 % z vás naši rodinnou firmu chválí a doporučuje.

Čtěte dál

98% zákazníků nás doporučí dál

Zdarma & nezávazně navrhneme řešení

Bazénové centrum kde si vše prohlédnete

Česká rodinná firma již přes 30 let

Jarošovi

Bazén Relax jsme si zakoupili na základě doporučení kamarádů a naší rodiny, kteří již tyto bazény mají. Byla to jasná volba. Máme bazén typu Havai a jsme na výsost spokojeni. Děti si ho moc užily a samozřejmě i my dospělí.

S prodejci jsme se vždy na všem domluvili, co jsme potřebovali dodali, udělali. 

Pokud zvažujete koupi, mohu určitě doporučit!!!

Rodina Jarošova

Bazén Bazén Havai

Zastřešení

Lokalita

p. Vopat

S firmou Bazény relax s.r.o. jsem byl maximálně spokojen, objednání bazénu proběhlo po krátké schůzce na firmě v Roudnici kde jsme byli detailně obeznámeni s našemi možnostmi, typy bazénů, filtrací a zastřešením, technické parametry pro výkopy a terénní úpravy byly dodány firmou, vše bylo následně dodáno v pořádku v daném termínu a uvedeno do provozu firemním technikem, vše dodatečné dotazy byly rychle vyřízeny a zodpovězeny odborným pracovníkem po telefonu.

Bazén Havai

Bazén Bazén Havai

Zastřešení

Lokalita

pí Hilgerová

Postavit bazén, byl podle naší rodiny, jeden z nejlepších nápadů. Realizace proběhla z větší části svépomocí. Spolupráce s firmou byla na vynikající úrovni. Všechny dohodnuté termíny byly dodrženy. Pokud byly z naší strany nějaké otázky, nebo nejasnosti, pracovníci firmy je vždy rychle a ochotně zodpověděli a vyřešili.

Bazén Korsika

Bazén Bazén Korsika

Zastřešení Střední obloukové zastřešení

Lokalita

Uhlířovi

„Velice děkuji za profesionální a ochotný přístup při výběru, prodeji a realizaci bazénu. Jsme s ním velice spokojení a po celou dobu realizace jsme velmi rádi využili technických rad. Všichni Vaši zaměstnanci jsou profesionálové a moc nám pomohli. Pokud bychom v budoucnu opět stavěli bazén, nevybrali bychom jinak.

Bazén Korsika

Bazén Bazén Korsika

Zastřešení

Lokalita

p.Šnajdr

„S bazénem Malorka jsem velmi spokojen, i manželka si ho užívá a naše tři děti jsou z něj přímo nadšené. Jediné co bych změnil je, že jsem ho měl pořídit už dříve. Děkuji za skvělý servis i ochotný přístup celého týmu Relaxu.

Bazén Malorka

Bazén Bazén Malorka

Zastřešení Vysoké víceobloukové zastřešení

Lokalita

p  Weinelt

Děkuji za vstřícný přístup a užitečné rady při výběru bazénu. Vše proběhlo naprosto v pořádku, včetně dopravy a uvedení bazénu do provozu.  Stejně tak dodávka a instalace zastřešení byla zcela v pohodě, přesně dle domluvy a bez problémů.

Díky, ať se Vám daří

 Weinelt

Bazén Malorka

Bazén Bazén Malorka

Zastřešení Střední obloukové zastřešení

Lokalita

pí Fabiánová

S odchodem manžela do důchodu jsme začali trávit více času na chalupě a rozhodli se realizovat můj sen – krytý bazén, do kterého může člověk skočit rovnou z postele. Musím říci, že realizace předčila všechna naše očekávání.

Vstřícné jednání nám udělalo radost od prvního okamžiku, kdy jsme do firmy Relax přišli. Vše nám ochotně vysvětlili, doporučili, ale nevnucovali možná řešení. Byli milí k nám i naší stařičké fence, která hned dostala vodičku i zájem „domácího“ pejska.

Vybrali jsme bazén Malorku se zastřešením, protiproudem a „solničkou“. Je to dokonalé řešení jak pro nás, tak pro návštěvy, které u nás teď budou ještě častější.

Protiproud (máme střední sílu) je dostatečný jak pro mé kondiční plavání, tak i pro plavání „chlapů v plné síle“. Koupání je dokonalé, údržba nenáročná (tu obstarává manžel, ale nenaříká si). Teplota vody je pro mne dostatečná i bez přídavného vyhřívání, v koupání a otužování mne letos zastavila operace, ale příští rok začneme bazén využívat už od jara.

Doporučuji bazén nejen pro rodiny s dětmi, ale právě pro seniory to může být cesta k pravidelnému pohybu a velké spokojenosti.

A na závěr musím dodat, že jsem výběr firmy nenechávala náhodě, prošla jsem většinu firem jak v jejich firmách, tak na veletrhu For….., ale Relax je jednička v profesionalitě, chování zaměstnanců i poměru cena – kvalita.

 

Bazén Malorka

Bazén Bazén Malorka

Zastřešení

Lokalita

Cardalovi 

Do firmy Bazény Relax jsme si s manželkou jeli vybrat venkovní bazén. Z firmy jsme odjížděli s cenovou nabídkou na bazén vnitřní, za což jsme dnes všichni rádi. Přístup v době realizace byl absolutně rodinný, se vším nám poradili a když už jsem byl v koncích, jak bazén vyhřívat, sami se spojili s naším topenářem a vše dohodli mezi sebou. Celkově jsme jak s firmou Bazény Relax,     tak s bazénem, maximálně spokojeni a děkujeme za vše. 

Cardalovi 

Bazén Malorka

Bazén Bazén Malorka

Zastřešení

Lokalita

Fantovi

S Bazény Relax máme jen a jen pozitivní zkušenosti. Od začátku, kdy jsme začali řešit stavbu krytého bazénu, nám byli nápomocni, na všem jsme se domluvili. Bazén dovezla firma dle dohody, na čas a vše proběhlo naprosto bez problémů. Nyní, když všichni koupací sezonu uzavírají, my ji máme v plném proudu, což nás velice těší. Vyhřívání, protiproud, vše funguje, jak má. A automatické udržování kvality vody, tak to je opravdu TOP !!!

Všem můžeme jen doporučit… Fantovi

Bazén Havai

Bazén Bazén Havai

Zastřešení

Lokalita

P.Procházka

Bazény Relax jsme si vybrali na základě skvělých referencí a jsem rád, že mohu další pozitivní přidat. Od začátku do konce naprosto profesionální přístup. Nejvíce jsem ocenil možnost zkonzultovat umístění bazénu a technologie a nejednou jsem volal s prosbou a dotazem. Samotná realizace probíhala bez nejmenších problémů a díky tomu máme za sebou první parádní koupací sezónu. Pokud bych se znovu rozhodoval, tak bych opět volil bazény Relax.

Bazén Bazén Malorka

Zastřešení

Lokalita

Zobrazeno 10 z 76

Načíst dalších 10

Prohlédněte si také naše reference na:
Firmy.cz

Přijeďte si vybrat

  • výstavní plocha přes 5 000 m2
  • vždy přes 15 bazénů k vidění

Chci vědět víc

Nezávazně poptejte

  • vyplníte do 5 minut
  • nabídka pro vás zdarma

Chci cenovou nabídku

Zavolejte

  • ihned vám poradíme
  • pracovní dny 8:30 – 17:00

Chci zavolat