Menu

Chci spočítat cenu Chci zavolat telefon Chci cenu Chci bazény vidět

Reference

Nejvíc nás těší, když jste spokojení. S bazénem i s našimi službami. A proto jsme pyšní na to, že když prosíme o zpětnou vazbu,
98 % z vás naši rodinnou firmu chválí a doporučuje.

Čtěte dál

Posezónní výprodej bazénů

Chci vědět víc

 • Slevy až 35%
 • Úspora 80 - 120 tisíc
 • Platí do 31.8.

Chci vědět víc

pí Michaud

„Byli jsme velmi spokojení s jednáním, ochotou, flexibilitou a vstřícností všech zaměstnanců. Bazén je krásný a velmi dobře se udržuje. Moc všem děkujeme a těšíme se na koupání!“

Bazén Havai

Bazén Bazén Havai

Zastřešení Nízké lomené zastřešení

Lokalita

pí Cigánková

Dobrý den,

mé rozhodnutí pro stavbu bazénu trvalo déle, předběžně jsem hledala na internetu typy bazénů a realizační firmy. Chtěla jsem realizaci na klíč a zároveň kvalitu za rozumnou cenu. Ze všech firem mě nejvíc zaujala firma Bazény Relax, kterou jsem nakonec oslovila a udělala jsem skvělé rozhodnutí. Objednala jsem bazén Malorka se zastřešením. Od prvotního kontaktu a objednávky už vše šlo jako na drátkách, perfektní komunikace, ochota, vstřícnost. Vždy okamžitá reakce na jakýkoliv dotaz nebo požadavek. Samotná dodávka a montáž bazénu proběhla přesně dle domluvy, absolutně bez problémů. Opravdu špičkový profesionální přístup, které se jen tak nezažije. Bazén má nádhernou povrchovou úpravu, automatická technologie funguje bez problémů, vůbec o nic se nemusím starat. Kdo váháte, určitě si objednejte automatickou údržbu, máme koupání bez starostí, jen si s vnoučaty užíváme skvělého koupání.

S pozdravem a přáním pěkného dne,
Iva Cigánková

Bazén Malorka

Bazén Bazén Malorka

Zastřešení Střední obloukové zastřešení

Lokalita

p. Kalach

S realizací bazénu od společnosti Bazény Relax jsme byli naprosto spokojeni. Přístup pracovníků jak při návštěvě ve firmě, kde jsou bazény k prohlédnutí, tak následně pracovníků při samotné instalaci byl naprosto profesionální. Cenné byly rady jak při výběru bazénu a technologie, tak i v rámci příprav místa před usazením bazénu. Všechny termíny byly dodrženy dle dohody a samotná instalace proběhla bez problémů i díky radám pracovníka, který bazén přivezl. Připojení a zprovoznění technologie naprosto bez problémů, včetně detailního vysvětlení obsluhy. Spokojeni jsme byli i s následným servisem – zazimováním bazénu.
Bazény Relax mohu doporučit.
 
S díky a pozdravem Kalach
Bazén Malorka

Bazén Bazén Malorka

Zastřešení

Lokalita

Váchovi

Bazény Relax můžeme jedině doporučit. Ocenili jsme zejména osobní přístup. Před objednáním bazénu jsme navštívili showroom v Roudnici nad Labem, mohli jsme si prohlédnout jednotlivé typy bazénů a na vše se zeptat. Před dodáním bazénu jsme potřebovali změnit termín a v bazénech Relax nám opět bez problému vyšli vstříc. Bazén nám nainstalovali a následně po jeho zabetonování přijeli bazén zprovoznit. S bazénem jsme moc spokojeni.

S pozdravem,

Váchovi

Bazén Malorka

Bazén Bazén Malorka

Zastřešení

Lokalita

Ondřej a Veronika

Před pár lety jsme dostavěli RD a věděli jsme, že bychom chtěli jednou i bazén. Pak přišel bez pozvání Covid a bylo jasno – bazén se dostal na první místo. Asi jako všichni jsme navštívili několik prodejců, ale až u Bazénů Relax jsme hned od prvního kontaktu cítili, že jsme na tom správném místě. Líbilo se nám úplně všechno – vlastní výroba a odbornost, neskutečně milá a příjemná komunikace a trpělivost. Bazén jsme objednali hned na první schůzce a odjížděli jsme s pocitem správného rozhodnutí. Úplně stejně hladce proběhla i realizace – i kolegové ze servisního týmu byli neuvěřitelně milí a ochotní a bylo vidět, že i oni přesně vědí, co dělají. Ještě musím vyzdvihnout jednu důležitou věc, a to je dodržování dohod. Nikdy se nám nestalo, že bychom se na něčem dohodli a pak to bylo jinak, nebo se něco nedodělalo a muselo se k tomu vracet. Prostě profesionálové po všech stránkách a jsme moc rádi, že máme bazén zrovna od Relaxu!

 

Ještě jednou všem moc děkujeme a zdravíme!

 

Bazén Havai

Bazén Bazén Havai

Zastřešení

Lokalita

P. Giebel

Od firmy Bazény relax s.r.o. mám už druhý bazén. A můžu se znovu vyjádřit pouze v superlativech. 
Profesionální, příjemný a vstřícný přístup personálu k zákazníkovi, perfektní komunikace, vynikající kvalita nabízených bazénů i příslušenství, rychlý a efektivní servis.
Firmu můžu vřele doporučit všem potenciálním klientům, za mě je totiž 100%!!!
 
Mějte se pěkně a všechny pozdravujte.
Zdravím, s úctou
dr. Giebel

Bazén Bazén Malorka

Zastřešení Vysoké víceobloukové zastřešení

Lokalita

p. Hubený

Dobrý den,

po oslovení a návštěvě showroomu jsme na místě zjistili veškeré podmínky ro realizaci a na místě obdrželi kalkulaci ceny i všechny potřebné náležitosti ke stavební přípravě. Montáž proběhla v termínu a bez nejmenšího problému. Uvedení do provozu a zaškolení bylo velmi profesionální a vstřícné

S pozdravem

Petr Hubený

Bazén Malorka

Bazén Bazén Malorka

Zastřešení

Lokalita

Vilhanovi

Dobrý den,

v loňském roce při konci životnosti našeho bazénu gumáčku jsme s rodinou řešili rozhodnutí jakou variantu dalšího bazénu zvolit.

Při první návštěvě Bazény Relax jsme dospěli k názoru, že tomu co děláte opravdu rozumíte, a tak bylo rozhodnuto.  I přes jiné nabídky, které slibovali jinou cenovou relaci a hlavně kvalitu, prostě vyhrál Relax.  Díky panu Vláškovi a jeho kolegům si dnes užíváme slané vody která je prostě super včetně doporučení před instalační sady pro protiproud u které jsme váhali, ale po nainstalování čerpadla protiproudu jsme rádi že jsme se nechali přesvědčit a hlavně jsou vděčni naše děti pro které je to atrakce včetně skluzavky, kterou si užívají každý den aniž by museli do akvaparku.

Po instalaci zastřešení bazén využíváme při jakékoli nepřízni počasí a v noci při osvětlení je to nejlepší RELAX před spaním. Děkujeme za Váš přístup a přejeme do dalších let mnoho spokojených zákazníků.

S pozdravem  Vilhanovi.  

Bazén Bazén Malorka

Zastřešení Střední obloukové zastřešení

Lokalita

Šlosrovi

Dobry den,

celá naše rodina si užívá bazénu za každého počasí, jednoduše v něm relaxujeme, hrajeme volejbal, potápíme se, učíme naše nejmladší členy rodiny plavat a mnohé další aktivity. Když se nám zrovna nechce plavat, jen tak u bazénu s kafíčkem odpočíváme a užíváme si pohledu na hladinu krásně čisté vody. I díky bazénu od Vás se u nás ráda schází celá rodina. A tak nejen, že má bazén funkci relaxační, ale také stmelovací, kdy se sejde například při oslavě narozenin celá rodina a užívá si společně stráveného času.

S přáním hezkého dne rodina Šlosrova

 

Bazén Bazén Havai

Zastřešení Vysoké obloukové zastřešení

Lokalita

pí Dragounová

Dobrý den,

Bazén Malorka jsme realizovali s Vaší firmou v roce 2017 a od té doby jej maximálně využíváme a užíváme. Vím, že se říká, že Česko je bazénovou velmocí, ale s klimatickými podmínkami, které jsou rok od roku horší a horší, skoupé na vodu, jsme moc rádi, že jsme tuto investici podstoupili. Neumíme si představit, že bychom každý den od března do listopadu nebyli v bazénu a neužívali si jeho možností. Protiproud, masáže od trysek, pohodlné posezení na schůdkách, noční koupání v osvětleném bazénu, no prostě paráda. Venku můžou padat trakaře a v bazénu je pohoda. Doporučuji všem, kteří chtějí bazén na relaxaci a pohodu a nejen jako image ke svému domu.

S pozdravem Mgr. Petra Dragounová

Bazén Bazén Malorka

Zastřešení Střední obloukové zastřešení

Lokalita

Zobrazeno 10 z 116

Načíst dalších 10

Prohlédněte si také naše reference na:
Firmy.cz

Přijďte se k nám podívat

 • více než 15 vystavených bazénů
 • odborník, který se vám naplno věnuje
 • cenné rady a tipy, které jinde nezískáte

Více o showroomu >>

Zjistěte nezávazně cenu

 • vyplníte jednoduchý formulář
 • do 2 dní dostanete nabídku
 • vše je nezávazné a zdarma

Chci spočítat cenu >>

Zeptejte se. Na cokoliv

 • napište nebo zavolejte
 • jsme tu Po-Pá 8:30–17:00
 • odpovídá expert na bazény

Mám dotazy >>