Menu

Reference

Nejvíc nás těší, když jste spokojení. S bazénem i s našimi službami. A proto jsme pyšní na to, že když prosíme o zpětnou vazbu,
98 % z vás naši rodinnou firmu chválí a doporučuje.

Čtěte dál

98% zákazníků nás doporučí dál

Zdarma & nezávazně navrhneme řešení

Bazénové centrum kde se můžete vykoupat

Česká rodinná firma již 28 let

Nádraských

V Roudnici jsme strávili celou hodinu, ale já už po deseti minutách věděl (ještě než jsme vůbec znali nabídku / ceny / možnosti), že bazén budeme chtít od nich. Všichni milí, zkušení a bazénů znalí profesionálové a navíc s tak nějak víc lidským jednáním než jsme byli „zvyklí“. Prostě to byl Relax – i děti nám zabavili tak, že se jim nechtělo domů 🙂 Další týden jsme domluvili ceny, zamluvili termín, objednali počasí a začali se připravovat. Já si řekl, že vše zvládnu sám – aby taky ne, když od „relaxářů“ jsem dostal nesčetně praktických i odborných rad jak na to. 

Bazén a okolí jsme během roku zvládli zapojit do zahrady a teď už si jen užíváme pohodičku. Naši (nyní už pětiletí) rošťáci se sami naučili plavat po pár týdnech i bez pásu a teď už jen blbnou s protiproudem, skáčou ze všech stran a v poslední době jen loví ze dna gumovou palici – že jim tam prej omylem vždy spadne 😀

Jo a pak ta údržba. Ta je neskutečná! Vysávání? Se zastřešením tak maximálně párkrát za sezónu. Chemie? Zapomeňte – žádná chemická laboratoř jak s gumovým cachtadlem – základem je „na jaře osol a pak se nestarej, funguje to samo“. 

Co dodat – bazén od Relaxu je pro nás fakt relax! Totální!

Bazén Bazén Malorka

Zastřešení Střední obloukové zastřešení

Lokalita

Bedliví

Vždy jsme vlastnili nadzemní bazén od jedné velké konkurenční firmy, ale po návštěvě Vašeho bazénového centra a díky vstřícnému a serióznímu jednání Ing. Kolaříkové jsme se rozhodli pro pořízení zapuštěného bazénu Malorka od Vaší firmy.

Koupací sezónu jsme i díky instalovanému tepelnému čerpadlu mohli zahájit již na začátku května. Bazénu si od té doby užívá celá rozvětvená rodina prakticky neustále i v případě špatného a chladného počasí a instalovaný protiproud nám umožňuje si i trochu zasportovat.

Velice jsme ocenili návrh firmy na instalaci „solničky“ na úpravu vody. Po několika měsících provozu je kvalita vody perfektní a bez žádné velké údržby.

Se službami firmy Bazény relax jsme byli na 100 % spokojeni. Velice kladně hodnotíme i všechny Vaše informace zveřejněné na Vašich webových stránkách, které nám usnadnili výběr bazénu včetně jeho dalšího příslušenství. Jednání všech pracovníků s kterými jsme v průběhu realizace jednali, bylo na profesionální úrovni.

Bazén Bazén Malorka

Zastřešení Střední obloukové zastřešení

Lokalita

p. Bedeč

Několika lidem jsem Váš bazén doporučil a kdo si ho pořídil, tak děkuje….ale není to jen o tom, že bazén prodáte, ale neméně důležité je i to vše kolem, servis, rada a v tom jste úplně geniální. Když něco nevím, volám p. Součkovi, nebo jinému technikovi a nestalo se mi, že by neporadil. Navíc mám pocit když volám, že neotravuji. Za to moc všem lidem děkuji.. Bazén jsme se rozhodli pořídit v polovině loňského roku a po krátkém rozhodování padla volba na vaši firmu. Ještě počátkem podzimu 2017 jsme navštívili sídlo firmy v Roudnici nad Labem, kde jsme se setkali s lidmi, co je pro ně práce koníčkem a těší se, když mohou poradit a pomoci. Nebylo co řešit a vše se okamžitě sepsalo a jako úplným laikům, vše vysvětlilo. Termín realizace jsme domluvili na červenec 2018 a poté už se jen těšili, kdy bazén a příslušenství přivezete.  Zemní práce jsme vykonávali svépomocí s našim dvorním zedníkem a vše šlo jako po másle. Vše se  zdárně podařilo a počátkem srpna už se celá rodina máčela. Od té doby a díky tepelnému čerpadlu bazén využíváme 7. měsíců z roku,  je to prostě BOMBA a nejlepší investice našeho života. Slaná voda, minimální údržba a bezporuchový provoz je přesně to, co jsem s rodinou hledal a fa. Bazény Relax  nám to umožnila. Jen tak dál. Přeji aby Vám vydržel tento trend a firemní pohoda. Jste jedna s těch firem, pro které není zákazník jen kus. Zdravíme všechny a ještě jednou veliký dík.

Bazén Bazén Malorka

Zastřešení Střední obloukové zastřešení

Lokalita

Krautwurstovi

Po dlouholetém využívání nafukovacího „gumáku“ jsme se s manželkou na sklonku loňského léta rozhodli pro bazén kopaný. Hned poté, co jsme navštívili Vaše bazénové centrum v Roudnici nad Labem a vyzkoušeli si na vlastní kůži koupání v plně funkčních vystavených vzorcích, bylo rozhodnuto. Ihned na místě jsme podepsali rezervační smlouvu a vše začali chystat. Od měsíce května, byť ještě nebylo vše zcela hotové, jsme bazén Malorka začali využívat a v horkých letních dnech je rájem i pro naše děti, zejména však pro vnoučky. Těm nejmenším se z bazénu nechce ani po hodině a my všichni si můžeme s protiproudem zaplavat kdykoli a jak dlouho chceme.  Díky za vstřícný a bezvadný přístup všech.

 

Bazén Bazén Malorka

Zastřešení Střední obloukové zastřešení

Lokalita

p. Gajdík

První koupání již na začátku dubna, díky kombinaci zastřešení a tepelného čerpadla. Bazén slouží k naší spokojenosti. Proběhly již dvě narozeninové party se spolužáky našich synů. Úžasně se bavili a možná vytvořili rekord v délce skupinového koupání (cca 5 hod.) 🙂

Bazén Bazén Havai

Zastřešení Střední obloukové zastřešení

Lokalita

p. Hájek

Musíme uznat, že bazén je velmi povedený, snadný na údržbu a vypadá prostě skvěle!

Bazén Bazén Malorka

Zastřešení

Lokalita

p. Huml

„…a kde bude bazén?“ Ještě dneska mi zní v uších otázka manželky, ledva jsme zkolaudovali domek. 
Měsíční bloudění na diskuzních fórech nám pomohlo zorientovat se v parametrech bazénu: materiál, hloubka, optimální tvar z pohledně čistění, výhody solničky, atd. Pak už bylo jasno. 
Malorka – skvělé místo dost daleko, ale taky jedinečný typ bazénu hned vedle domu. Kdo ho má, potvrdí. 
To, že se naplnily všechny předpoklady funkčnosti vnoučata moc nezajímá. A cákají, a cákají. Je jim šumák, jak je exkluzivní provedení laminátu v tmavě šedém odstínu, a jak to dokonale ladí s okolní žulovou dlažbou. A jak děda s babičkou kvapně dokončovali dlažbu, aby už konečně začala očekávaná koupací sezóna. Jasně – vždyť jsme ten bazén přece vybudovali HLAVNĚ pro tu drobotinu. Ale jen co se setmí, hupky – dupky, a jsme tam. Ve tmě si totiž můžeme naplno vychutnat atmosféru barevného podsvícení. 

Bazén Malorka

Bazén Bazén Malorka

Zastřešení Vysoké zastřešení s jednou šikminou

Lokalita

p. Jirotka

Na začátku všeho byl jeden velký sen o bazénu. Ale… na našem malém pozemku? A kolik to bude stát? Kdo nám s tím pomůže? Hnacím motorem, motivací a velkou pomocnicí byla naše dcera, která miluje vodu. A pak jsme objevili Bazény Relax a díky ochotě a profesionálnímu jednání zaměstnanců jsme si začali náš sen plnit. Šlo to pomalu, ale jistě. A letošní léto už nám i naší dcerce bylo hej. U našeho bazénu se dá odpočívat, řádit, cvičit jóga a když není nikdo doma, relaxovat s Relaxem může i náš pes.

Bazén Bazén Korsika

Zastřešení

Lokalita

p. Lidinský

V létě 2018 naše rodina začala přemýšlet o výstavbě zabudovaného bazénu, kdy jsme neměli představu z jakého materiálu a s jakou firmou bazén budeme realizovat. Oslovili jsme několik firem a nakonec rozhodlo velmi vstřícné jednání Ing. Jany Rouček ze společnosti Bazény relax s.r.o., která bezprostředně reagovala na naše dotazy a veškeré požadavky nám srozumitelně vysvětlila. Zároveň jsme si domluvili nezávaznou návštěvu v bazénovém centru v Roudnici nad Labem, kdy z této návštěvy jsme již odjížděli se závaznou objednávkou bazénu Malorka. Dále bychom chtěli vyzdvihnout příjemné jednání zástupců firmy, kteří nám dovezli technologii a bazén zprovoznili. S firmou Bazény relax s.r.o. máme výbornou zkušenost a již jsme doporučili dalším svým známým, kteří realizaci bazénu zvažují. Moc děkujeme za realizaci bazénu Malorka a následný servis.

Bazén Bazén Malorka

Zastřešení Střední obloukové zastřešení

Lokalita

p. Mudra

Předně musím říct, že když ženská část naší rodiny přišla s tím, že by chtěla bazén na naší malé zahrádce, tak jsem uvažoval o svém přesunu do nějakého diagnostického ústavu. Důvod byl jednoduchý – bydlíme totiž v zástavbě rodinných domů ze 30.let minulého století. Hlavním znakem jsou malé zahrádky nepřístupné pro jakoukoliv větší techniku a terénní převýšení zahrádky proti ulici přes 2m. Že jsme měli v tu dobu konečně hotové venkovní dlažby, zahradní schody a všechny terénní úpravy už mně dnes připadá jako bezvýznamný problém.

Nicméně ochota zaměstnanců bazénů RELAX, pomoc kamarádů, rodiny a vstřícnost sousedů nám umožnila dílo vykonat.

Aby to stálo za to, tak jsme nechali bazén zastřešit a udělat přípravu pro tepelné čerpadlo.

Teď už si jenom užíváme a já chci poděkovat všem, kdo nám pomohli a na začátku doporučili Bazény relax a tím mě zachránili od toho ústavu.

Bazén Bazén Korsika

Zastřešení Střední obloukové zastřešení

Lokalita

Zobrazeno 10 z 65

Načíst dalších 10

Prohlédněte si také naše reference na:
Firmy.cz

Přijeďte si vybrat

  • výstavní plocha přes 5 000 m2
  • vždy přes 15 bazénů k vidění

Chci vědět víc

Zavolejte / 605 708 069

  • ihned vám poradíme
  • pracovní dny 8:30 – 17 hodin

Chci zavolat

Nezávazně poptejte

  • vyplníte do 5 minut
  • nabídka pro vás zdarma

Chci cenovou nabídku

Bojíte se, že šlápnete při výběru bazénu vedle? Více než polovina z nás, prodejců Bazény relax, jsme původem stavaři. Hlavně nás bazény stále baví a jsou naší vášní.
Potřebujete pomoc s návrhem bazénu? Stačí vám udělat jediný krok - kontaktujte nás!

Jana Rouček / člen týmu Bazény relax