Menu

Reference

Nejvíc nás těší, když jste spokojení. S bazénem i s našimi službami. A proto jsme pyšní na to, že když prosíme o zpětnou vazbu,
98 % z vás naši rodinnou firmu chválí a doporučuje.

Čtěte dál

Podzim je nejvýhodnější dobou pro stavbu bazénu

Chci vědět víc

  • Nejlepší ceny bazénů
  • Kvalitní stavební firmy na vás budou mít čas
  • Máte čas nechat stavbu vyzrát

Chci vědět víc

98% zákazníků nás doporučí dál

Zdarma & nezávazně navrhneme řešení

Bazénové centrum kde si vše prohlédnete

Česká rodinná firma již přes 30 let

p. Vondráček

Pro náš vysněný bazén jsme se rozhodli v říjnu 2018. Proto jsme navštívili firmu RELAX Roudnice nad Labem.

Zde jsme se setkali s velmi profesionálním přístupem a ochotou poradit. Zemní práce jsme začali ještě koncem roku 2018, při výkopové práci jsme narazili na skálu. Byl to celkem oříšek, ale nakonec se vše podařilo.  Bazénovou skořepinu nám dovezli na jaře 2019.  Po úpravě terénu začalo první koupání. Od dodání zastřešení v srpnu se bazén využívá takřka denně. Zastřešení ohřívá vodu až na 30 stupňů bez dalšího zdroje. Velká spokojenost je i se slanou vodou. Všem vřele doporučuji.

Pořízení bazénu doporučuji každému a jako dodavatele každopádně firmu bazény Relax, která nás v tomto směru rozhodně nezklamala.

Bazén Bazén Malorka

Zastřešení Střední obloukové zastřešení

Lokalita

Nádraských

V Roudnici jsme strávili celou hodinu, ale já už po deseti minutách věděl (ještě než jsme vůbec znali nabídku / ceny / možnosti), že bazén budeme chtít od nich. Všichni milí, zkušení a bazénů znalí profesionálové a navíc s tak nějak víc lidským jednáním než jsme byli „zvyklí“. Prostě to byl Relax – i děti nám zabavili tak, že se jim nechtělo domů 🙂 Další týden jsme domluvili ceny, zamluvili termín, objednali počasí a začali se připravovat. Já si řekl, že vše zvládnu sám – aby taky ne, když od „relaxářů“ jsem dostal nesčetně praktických i odborných rad jak na to. 

Bazén a okolí jsme během roku zvládli zapojit do zahrady a teď už si jen užíváme pohodičku. Naši (nyní už pětiletí) rošťáci se sami naučili plavat po pár týdnech i bez pásu a teď už jen blbnou s protiproudem, skáčou ze všech stran a v poslední době jen loví ze dna gumovou palici – že jim tam prej omylem vždy spadne 😀

Jo a pak ta údržba. Ta je neskutečná! Vysávání? Se zastřešením tak maximálně párkrát za sezónu. Chemie? Zapomeňte – žádná chemická laboratoř jak s gumovým cachtadlem – základem je „na jaře osol a pak se nestarej, funguje to samo“. 

Co dodat – bazén od Relaxu je pro nás fakt relax! Totální!

Bazén Bazén Malorka

Zastřešení Střední obloukové zastřešení

Lokalita

Dvořákovi

„V roce 2000 jsme si koupili malinký domeček s ještě menší zahrádkou a hodně vyždímanou peněženkou. Pak nás okouzlily bazény od firmy pana Vašáka. Cena i výběr. Kdysi na výstavě
v Litoměřicích. Okamžitě jsme si jeden malý pořídili. Je to již patnáct let, ale slouží nám perfektně dodnes. Okolo vzrostlý rákos a ‚motýlí‘ keř se spoustou kmitajících křídel nad hlavou, když
se koupeme. Je to nádhera.

Ale… rodinka se rozrostla a nějak je nám náš bleděmodrý poklad těsný… Navštívili jsme po letech opět p. Vašáka, který si nás kupodivu pamatoval, a nechali se v jeho krásné firmě ‚rozmazlovat‘
a obdivovali výběr bazénů a krásné zázemí!!!

A je vybráno, vše domluveno i odborně vysvětleno. Teď jen vykopat díru jak na mamuta. Mooooooooc se těšíme na nového krasavce. S poděkováním Jana a Robert Dvořákovi.“

Bazén Bazén Kuba

Zastřešení

Lokalita

Jakubíkovi

Protože máme velmi rádi sluníčko a odpočinek, chtěli jsme k právě dokončovanému domu pořídit bazén, který by nám dělal nejen radost z koupání, ale také doplnil komplexní myšlenku našeho domu coby wellness oázy. Bazén jsme umístili přímo před obývák, abychom se jím mohli neustále kochat a také přímo před východ ze saunové části našeho domu, abychom se v něm mohli na jaře a na podzim ochlazovat. Už od prvního jednání s firmou Bazény relax jsme věděli, že chceme svěřit tuto akci do těchto rukou. Vaše vstřícnost a poradenství, které bylo opravdu na míru, nás ujistilo, že je to skvělé rozhodnutí a to si myslíme i nyní. Vždy perfektní dohoda a hlavně pružné reakce z vaší strany vnímám jako obrovskou výhodu a ještě jednou díky za příkladnou spolupráci. Bazén si tuto sezónu užíváme na plno a díky zastřešení se koupeme i po západu slunce za umělého osvětlení a cítíme se v něm jako v kryťáku. Naprosto skvělé bylo doporučení ohledně slané vody a do této chvíle jsme použili jen zcela minimum chemie, což velmi vítáme. Celkově jsme z bazénu Kréta od vás nadšeni, dělá nám velkou radost a přejeme vaší firmě ať má další a další spokojené zákazníky – kvalita se opravdu vyplácí a mainstreamové společnosti se mají od vás co učit! Díky moc a naše doporučení máte vždy jisté. 

Bazén Bazén Kréta

Zastřešení Nízké víceobloukové zastřešení

Lokalita

pí Dolejšová

V roce 2017 jsme s manželem navštívili společnost Bazény Relax a společně s prodejcem navrhovali náš vysněný bazén, také jsme jednali o našich přáních a požadavcích. Prodejce jsem obeznámila s tím, že již nějaký čas trpím lupénkou, proto mi byla doporučena šetrnější dezinfekce bazénu v podobě soli, která nám byla popsána, vysvětlena a s bazénem dodána. S odstupem času mohu říci, že slaná voda je opravdu skvělá věc, nejen že je pro mě koupání v bazénu příjemné, ale dokonce mi slaná voda s lupénkou pomáhá více než mnohá mazání, proto i ostatním doporučuji tuto možnost využít a dezinfekcí solí si pořídit.

Bazén Malorka

Bazén Bazén Malorka

Zastřešení

Lokalita

pí Procházková

Bazén jsme si pořídili teprve loni na podzim, takže toto byla naše první koupací sezona. Děti se odvážně koupaly již v dubnu o Velikonocích, ale já a sestra jsme si počkaly, až bude mít bazén krásných 28 stupňů. A vyplatilo se. Od června si denně užíváme vodních hrátek nebo jen tak relaxujeme v našem úžasném bazénu. 

Bazén Bazén Malorka

Zastřešení Vysoké víceobloukové zastřešení

Lokalita

pí Obdržalová

Bazén Malorka jsme pořizovali loni v dubnu a maximální spokojenost. Děkujeme.

 

Bazén Bazén Malorka

Zastřešení Nízké víceobloukové zastřešení

Lokalita

pí Šmahelová

Příběh našeho bazénu začal začátkem května 2018. Měli jsme do té doby klasický nadzemní s konstrukcí a dnes si jsem jistá, že už ho prostě manžel nechtěl každý rok stavět a na konci krátké sezóny demontovat. Navíc po asi 4 letech užívání se začaly objevovat dírky a bazén protékal. Já jsem bazén využívala opravdu jen ve velkých vedrech, kdy voda byla teplá. Jinak ne – v noci vždy voda vychladla a koupání pro mě nebylo příjemné.

Nicméně začaly diskuze o bazénech a hledání informací na internetu. Jedno bylo jasné od začátku – vždy se snažíme realizaci řešit přímo s výrobcem a nikoliv s obchodníkem. Proto jsme chtěli českou firmu a ideálně v dostupné vzdálenosti. Narazila jsem na vaše webové stránky a zaujaly mě. Ano, to je přesně to co chceme, český výrobce, s letitými zkušenostmi a velice dobrými referencemi. 

Na realizaci jsme si nechali více než 2 měsíce, nechtěli jsme si kazit plánovanou dovolenou starostmi. Pak vše vypuklo – příprava zahrady, výkopové práce (chtělo se mi chvílemi brečet, když jsem díky suchému a horkému počasí viděla tu spoušť a tuny prachu). Během toho všeho probíhala další rozhodnutí o finální podobě. Přišel den D a dovoz bazénu. Vše proběhlo dle dohody naprosto v pořádku a naše představy se začaly pomalu plnit. Zdaleka ještě nemáme hotovo, ale bazén od května plně využíváme a mohu říci, že nemalé investice vůbec nelitujeme. Naopak, bylo to to nejlepší rozhodnutí. Díky solničce je údržba prakticky nulová, ale voda křišťálově čistá. Zastřešení teplotu vody krásně udrží na 29-30°C – tepelné čerpadlo jsme zapnuli párkrát v květnu a ke konci léta – takže i pro mě je koupání radostí.

Musím dodat, že ze strany vaší firmy vše probíhalo naprosto bezproblémově, po celou dobu jste byli ochotní, vstřícní a vždy jste nám vše detailně vysvětlili. Zapojení a zprovoznění bazénu vaším technikem proběhlo též na jedničku. Jsme rádi, že jsme si vybrali skvělou českou firmu, která odvedla svoji práci perfektně a my velice rádi dáváme reference dále. Ale hlavně dnes a denně si užíváme a díky vám opravdu relaxujeme.

 

Bazén Bazén Malorka

Zastřešení Nízké víceobloukové zastřešení

Lokalita

pí Jandová

Náš bazénový příběh začínal modrým nafukovacím bazénem. Poslední podzimní otužilecké koupání začátkem listopadu vždy ukončilo naši sezonu. Rozhodli jsme se, že to chceme změnit.

Dva roky jsme přemýšleli, plánovali a hledali různé varianty. Až jsme vymysleli řešení, které nám vyhovovalo po všech stránkách. Po několika exkurzích u různých výrobců jsme našli českou rodinnou firmu Bazény Relax. Náš sen dostal konkrétní podobu hned na první osobní schůzce.

Máme za sebou rok a čtvrt provozu. Děkujeme všem, kteří nám při plnění našeho snu pomohli a jsme vděční, že se nám podařilo zrealizovat, co jsme si přáli. Mít šikovného manžela a syna je dar. Jejich podíl na konečném výsledku je největší. Ještě příští rok nás čeká dokončení venkovní terasy a její propojení s ostatními zpevněnými plochami. Když se nás zeptáte, kde jsme byli na dovolené, rádi se pochlubíme. Přátelům s úsměvem říkáme, že trávíme nejen léto ve slané vodě na Malorce.

Bazén Bazén Malorka

Zastřešení

Lokalita

Třískovi

Na zahradě jsme každé léto pravidelně stavěli kulatý bazén s nafukovacím okrajem. Bazén jsme ale začali měnit stále častěji. První bazén nám vydržel 7 let, druhý tři roky a po zakoupení třetího bazénu se nám začal rozpadat už po ročním provozu. Protože celá naše čtyřčlenná rodina patří do kategorie „vodníků“, rozhodli jsme se pro stavbu zapuštěného bazénu.

Následoval dlouhý výběr bazénu, kdy jsme zvažovali všechny plusy i mínusy,  porovnávali konkurenci, až jsme se dostali k firmě Bazény relax s.r.o. Po osobní návštěvě ve firmě nás zaujala vysoká kvalita vyráběných bazénů a velmi profesionální přístup. Po shlédnutí několika skutečných bazénů u známých, kteří mají plastové svařované bazény, a po vyslechnutí jejich zkušeností (porovnáním kvality bazénů svařovaný plast a laminát), byla volba velmi jednoduchá – zvolili jsme laminátový bazén od firmy Bazény relax s.r.o.

Bazén jsme stavěli od podzimu 2018 do jara 2019. Po jeho dokončení, instalaci zastřešení a tepelného čerpadla, jsme začali bazén od jara 2019 naplno využívat. Výsledek předčil očekávání. Původně jsme se scházeli (pokud to dovolilo počasí) s rodinou a přáteli na zahradě na lavičce pod stromem. Po stavbě bazénu se vše přesunulo přímo do prostor kolem bazénu. Bazén se stal středem zahrady a středem veškerého dění – návštěv, relaxačního odpočinku, her. Díky velkému zastřešení bazén používáme nejen na plavání, ale prakticky jako samostatnou budovu, kde nejsme závislí na počasí. Scházíme se u bazénu i v době horšího počasí, deště nebo bouřky.

Bazén u nás využíváme opravdu „na doraz“. Kdybychom někdy stavěli další bazén, nebo měli doporučit firmu, která dokáže dodat BAZÉN s velkým „B“ na začátku slova, pak s klidným svědomím můžeme firmu Bazény Relax doporučit. Bazén od firmy Bazény Relax, u nás zkrátka frčí.

Bazén Bazén Havai

Zastřešení Vysoké zastřešení s jednou šikminou

Lokalita

Zobrazeno 10 z 65

Načíst dalších 10

Prohlédněte si také naše reference na:
Firmy.cz

Přijeďte si vybrat

  • výstavní plocha přes 5 000 m2
  • vždy přes 15 bazénů k vidění

Chci vědět víc

Nezávazně poptejte

  • vyplníte do 5 minut
  • nabídka pro vás zdarma

Chci cenovou nabídku

Zavolejte

  • ihned vám poradíme
  • pracovní dny 8:30 – 17:00

Chci zavolat