DODÁNÍ BAZÉNU DO 4 TÝDNŮ
×
Menu

Reference / p. Tříska

zpět na výpis referencí

Způsob desinfekce a mimořádná výbava
Písková filtrace Osvětlení Slaná voda Protiproud Technologická šachta

Na zahradě jsme každé léto pravidelně stavěli kulatý bazén s nafukovacím okrajem. Bazén jsme ale začali měnit stále častěji. První bazén nám vydržel 7 let, druhý tři roky a po zakoupení třetího bazénu se nám začal rozpadat už po ročním provozu. Protože celá naše čtyřčlenná rodina patří do kategorie „vodníků“, rozhodli jsme se pro stavbu zapuštěného bazénu.

Následoval dlouhý výběr bazénu, kdy jsme zvažovali všechny plusy i mínusy,  porovnávali konkurenci, až jsme se dostali k firmě Bazény relax, s.r.o. Po osobní návštěvě ve firmě nás zaujala vysoká kvalita vyráběných bazénů a velmi profesionální přístup. Po shlédnutí několika skutečných bazénů u známých, kteří mají plastové svařované bazény, a po vyslechnutí jejich zkušeností (porovnáním kvality bazénů svařovaný plast a laminát), byla volba velmi jednoduchá – zvolili jsme laminátový bazén od firmy Bazény relax, s.r.o.

Bazén jsme stavěli od podzimu 2018 do jara 2019. Po jeho dokončení, instalaci zastřešení a tepelného čerpadla, jsme začali bazén od jara 2019 naplno využívat. Výsledek předčil očekávání. Původně jsme se scházeli (pokud to dovolilo počasí) s rodinou a přáteli na zahradě na lavičce pod stromem. Po stavbě bazénu se vše přesunulo přímo do prostor kolem bazénu. Bazén se stal středem zahrady a středem veškerého dění – návštěv, relaxačního odpočinku, her. Díky velkému zastřešení bazén používáme nejen na plavání, ale prakticky jako samostatnou budovu, kde nejsme závislí na počasí. Scházíme se u bazénu i v době horšího počasí, deště nebo bouřky.

A jak bazén naše rodina využívá? Prakticky pořád:

Tatínek začíná každý den tím, že po probuzení kolem šesté hodiny ranní jde do bazénu plavat. V pracovní dny i o víkendu, ještě nikdy ranní plavání nevynechal. Teprve pak jde na snídani a do práce.

Maminka v pracovní dny po příjezdu domů nejprve skáče do bazénu. Tedy z auta jde po příjezdu přímo k bazénu. U bazénu se pak schází společně s dětmi a tatínkem. Plavání jí také hodně pomáhá na záda.

Děti se mění v bazénu v neřízenou střelu… gejzíry vody stříkají kolem a slaná voda je i na stropě vysokého zastřešení. Zatímco dospělí obvykle „jen“ plavou, děti jsou úplně všude. Soutěží pod vodou při potápění, hrají ve vodě „na babu“, soutěží kdo přeplave protiproud bazénu, kdo déle vydrží pod vodou, nechávají se na lehátku „vystřelit“ protiproudem na druhý konec bazénu jako v řece.

Po natažení sítě přes bazén jsme začali pořádat společné turnaje ve vodním volejbalu. Na ten k nám začali chodit i návštěvy.

Celou naši rodinu baví potápění. Protože velké dospělé dýchací přístroje byly pro děti těžké, postavil tatínek navíc ještě dva malé samostatné dýchací přístroje pro děti. Pod vodou tedy společně „bublá“ celá naše rodina. Velkou zábavou je třeba lovení mušlí ze dna bazénu. Maminka rozhazuje po dně mušle a děti je loví jako v moři. Kdo jich vyloví víc? Pod vodou si ale i „povídáme“, tedy vlastně píšeme. Sedneme si pod vodou na dno bazénu s dýchacím přístrojem a na bílou plastovou destičku si píšeme obyčejnou tužkou legrácky nebo kreslíme obrázky.

Úžasné je i noční plavání v osvětleném bazénu, kdy bazén ozáří podvodní světla a okolní prostory pak přenosná plynová lampa. Je to romantika….

Bazén se u nás stal i místem kde slavíme svátky, narozeniny a kde se scházíme s širší rodinou. Starší si v klidu u bazénu posedí, zatímco děti z celého příbuzenstva a známých naskáčou pár metrů od nich do bazénu. Děti se baví, dospělí mají klid.

Kdybychom tedy měli říci, jak si společně užíváme bazén a co nám dal? Je to hlavně radost, protože bazén nám dává velké možnosti zábavy, o které se nám dříve ani nezdálo.  Bazén u nás využíváme opravdu „na doraz“. Kdybychom někdy stavěli další bazén, nebo měli doporučit firmu, která dokáže dodat BAZÉN s velkým „B“ na začátku slova, pak s klidným svědomím můžeme firmu Bazény Relax doporučit. Bazén od firmy Bazény Relax, u nás zkrátka frčí.

zpět na výpis referencí

Garance dodání bazénu do 4 týdnů

Chci vědět víc

  • Chcete se koupat ještě tuto sezónu? S námi to zvládnete.
  • Garance dodání platí na všechny bazény v naší nabídce.
  • Akce je platná do 30. 6. 2024

Chci vědět víc

Bazénové centrum

  • Experti plně k dispozici. Pro vás.
  • 15 bazénů k prohlédnutí a vyzkoušení.

Naplánujte si návštěvu

Nezávazná poptávka

  • V klidu nám napište po jakém bazénu toužíte
  • Nabídka do 2 pracovních dní

Poslat poptávku

Online schůzka

  • VIP péče v pohodlí vašeho domova
  • V den a čas, kdy se vám to hodí

Rezervovat termínZJISTĚTE VÍC V NAŠÍ PORADNĚ