Menu

Zimní AKCE na bazény

Chci vědět víc

 • Robotický VYSAVAČ Zodiac v hodnotě 29 490 Kč, k bazénu ZDARMA
 • Zajistíte si přednostní termín realizace
 • Více než 98 % našich zákazníků je spokojeno

Chci vědět víc

Stavební postup: Jak postavit bazén

1. Výkop jámy

výkop pro bazén

výkop pro bazén

Naše laminátové bazény mají tu výhodu, že jámu musíte oproti rozměrům bazénu zvětšit pouze o 20 cm na každou stranu. Menší objem výkopu samozřejmě znamená ušetřené peníze.

Na výkopové práce si můžete najmout firmu nebo jednotlivé brigádníky. Někdo je dělá dokonce sám. Rádi vám poradíme, jak vše zvládnout rychle a přitom co nejlevněji.

2. Příprava betonové desky

základová deska pro bazén

základová deska pro bazén

Pro naše bazény v běžných základových poměrech postačí pouze 10 cm tlustá betonová deska s jednoduchou KARI sítí. Beton nemusíte žádným speciálním způsobem hladit, stačí síť nahrubo strhnout.

3. Usazení bazénu

přeprava bazénu

přeprava technologické šachty

Naše bazény jsou velmi lehké, a tak je možné je při dostatečném počtu lidí usadit i ručně. Stejně tak je každý bazén opatřen úchyty pro jeřáb.

4. Propojení technologií

propojení potrubí bazénu

technologická šachta

Všechna napojení na systémy filtrace, vyhřívání nebo osvětlení uděláme my. Provádíme je za pomoci speciálních odolných materiálů. Nikdy nepracujeme s obyčejnými bazénovými hadicemi, které se snadno poškodí.

Rozvody provádíme pokud možno v jednotném spádu. Chceme vám dodat dílo, které je propracované do posledních detailů a bude vám dlouho dobře sloužit.

5. Zafixování bazénu suchou betonovou směsí

obetonování bazénu

obetonování bazénu

Fóliové i plastové bazény se musí tepelně izolovat, obezdívat a armovat. To je zaprvé velmi pracné a zadruhé se to výrazně projevuje na ceně.

Oproti tomu naše laminátové bazény mají izolaci již zabudovanou. Stačí tedy pouze napouštět vodu do bazénu a současně lopatou bazén zasypávat betonovou směsí.

Betonovou směs nemusíte armovat, takže hodně ušetříte. A navíc veškeré práce zvládnete za dva dny.

6. Povrchové úpravy

příprava podkladu pro dlažbu

bazénová dlažba

Záleží na vás, zda se rozhodnete pro bazénovou dlažbu s přesahem do bazénu, dřevěné paluby nebo dřevoplastová prkna pro oživení okolí bazénu. Nabízíme různé typy bazénových dlažeb a dalších materiálů pro pochozí plochy kolem bazénu. Rádi s vámi probereme možnosti a doporučíme povrch, který vám dobře poslouží.

7. Předání bazénu, koupání a relax

hotový bazén

bazén pro celou rodinu

Bazén vám vždy přijedeme osobně předat, zaučíme vás v obsluze a předvedeme vám veškeré funkce bazénového příslušenství. Doptáte se na všechno, co vás zajímá.

A pokud vás cokoliv napadne později nebo si něco napoprvé nezapamatujete, prostě nám kdykoliv zavoláte. Je pro nás samozřejmost, že vám se vším rádi pomůžeme.

Přijďte se k nám podívat

 • více než 15 vystavených bazénů
 • odborník, který se vám naplno věnuje
 • cenné rady a tipy, které jinde nezískáte

Více o showroomu >>

Zjistěte nezávazně cenu

 • vyplníte jednoduchý formulář
 • do 2 dní dostanete nabídku
 • vše je nezávazné a zdarma

Chci spočítat cenu >>

Zeptejte se. Na cokoliv

 • napište nebo zavolejte
 • jsme tu Po-Pá 8:30–17:00
 • odpovídá expert na bazény

Mám dotazy >>Věděli jste že...

Věděli jste, že stavbu bazénu zvládneme i svépomocí? Pokud si na to sami ale netroufáte, je zde možnost najmou si na stavební práce stavební firmu.

Sdílejte článek s přáteli sdílet sdílet