Sleva na bazén a zastřešení až 50 000 Kč
×
Menu

Nezávazná poptávka Online schůzka telefon Bazénové centrum

Ušetřete na novém bazénu se zastřešením až 50 000 Kč

Chci vědět víc

  • až 30 000 Kč sleva na bazén
  • až 20 000 Kč sleva na zastřešení
  • garance dodání do 4 týdnů

Chci vědět víc

Bazénová chemie a příslušenství pro čištění vody Pool Care

Abyste se nespálili a nesáhli po nekvalitních přípravcích pro čištění vody v bazénu, připravili jsme pro vás nabídku bazénové chemie a příslušenství pod značkou Bazény Relax. Máte o kterýkoliv přípravek zájem? Ozvěte se nám prostřednictvím kontaktního formuláře, domluvíme se na detailech dodání.

Pool Care – kapkový tester vody v bazénu chlor + pH 

Velmi přesný test stanovení celkového i volného chloru ve vodě a stanovení pH. Balení vystačí na více než 100 testovacích cyklů a je nezbytné, pokud pro udržování čisté vody používáte klasické chlorové přípravky. Stačí pár kapek činidla do odebraného vzorku vody z bazénu a rychle zjistíte, jak kvalitní vodu v bazénu máte a jak ji jednoduše upravit. 

Kapkový test chloru a hodnoty pH byste měli provádět jednou týdně.

Pool Care – kapkový tester alkality 

Velmi přesný test stanovení alkality vody v bazénu. Alkalitu je potřeba sledovat u chlorového i bezchlorového ošetření bazénové vody, protože pouze správně nastavená hodnota alkality (v rozmezí 80–120 mg/l CaCO3 (1,6-2,4 mmol/l) snižuje spotřebu přípravků na úpravu pH a zvyšuje účinnost chloru.

Test alkality vody v bazénu byste měli provádět jednou týdně.

Pool Care – stabilizovaný chlor 

Vysoce koncentrovaný tekutý dezinfekční přípravek pro ošetřování vody v bazénech na bázi aktivního stabilizovaného chloru. Působí účinně proti bakteriím a odbourává organické nečistoty v bazénové vodě.

Vhodný pro přímé napojení na dávkovací čerpadlo.

Balení: 20 kg

Pool Care – OXI

Přípravek pro likvidaci organických zbytků a okysličení bazénové vody. Na rozdíl od použití chlorových prostředků nevzniká žádný nepříjemný zápach, nedochází k dráždění očí, sliznic a pokožky, ošetřená voda je kvalitní a hygienicky nezávadná. Vhodný pro přímé napojení na dávkovací čerpadlo.

Balení: 20 kg

Pool Care – pH minus 

Vysoce koncentrovaný tekutý přípravek určený ke snižování hodnoty pH v bazénech. 

Přípravek je vhodné přidávat do bazénu dávkovacím čerpadlem napojeným přímo na nádobu, ve které je produkt dodáván. Dávkování se provádí vždy při zapnuté cirkulaci vody. Hodnotu pH v rozmezí 6,8–7,6, která je pro provoz bazénu optimální, je vhodné udržovat pomocí regulačního zařízení, které v případě

odchylky od ideální hodnoty automaticky provede korekci. Pro snížení hodnoty pH o 0,1 je třeba přidat orientačně 0,2 l přípravku na 10 m3 vody v bazénu.

Balení: 20 kg

Pool Care – pH plus 

Vysoce koncentrovaný tekutý přípravek pro zvyšování hodnoty pH v bazénech.

Přípravek je vhodné přidávat do bazénu dávkovacím čerpadlem napojeným přímo na nádobu, ve které je přípravek dodáván. Dávkování se provádí vždy při zapnuté cirkulaci vody. Hodnotu pH v rozmezí 6,8–7,6, která je pro provoz bazénu optimální, je vhodné udržovat pomocí regulačního zařízení, které v případě odchylky od ideální hodnoty automaticky provede korekci. Pro zvýšení hodnoty pH o 0,1 je třeba přidat přibližně 0,1 l přípravku na 10 m3 vody v bazénu.

Balení: 20 kg

Pool Care – odstraňovač řas 

Tekutý nepěnivý přípravek proti řasám v bazénech. Ničí řasy vyskytující se v bazénech. Přípravek lze kombinovat se všemi dezinfekčními prostředky obsahujícími chlor, brom nebo kyslík. Vhodný pro přímé napojení na dávkovací čerpadlo.

Balení: 20 kg

Pool Care – vločkovač

Tekutý přípravek pro odstraňování zákalu v bazénech.

Obtížně filtrované částečky nečistoty tvořící zákal vody se pomocí přípravku shluknou do větších celků, které se pak zachytí ve filtraci nebo klesnou ke dnu bazénu, odkud se snadno odstraní vysavačem nečistot.

Balení: 20 kg

Máte o kterýkoliv z přípravků zájem? Ozvěte se nám prostřednictvím kontaktního formuláře, domluvíme detaily.