Menu

Fixujte si výhodnou podzimní cenu na 1 rok

Chci vědět víc

  • Ušetříte desítky tisíc korun
  • Zajistíte si přednostní termín
  • Čím dříve fixujete, tím více ušetříte

Chci vědět víc

Potřebuji na bazén stavební povolení?

Bazény řeší zákon o územním plánování a stavebním řádu

Konkrétně je to zákon č. 183/2006 Sb., který řeší právní náležitosti instalace bazénů.

Píše se v něm toto:

  • V § 79 odst. 2 písmena p): “Rozhodnutí o umístění stavby ani územní souhlas nevyžadují: bazén do 40 m2 zastavěné plochy na pozemku rodinného domu nebo stavby pro rodinnou rekreaci v zastavěném území umístěný v odstupové vzdálenosti nejméně 2 m od hranice pozemku.“
  • V § 103 odst. 1 písmena A): “Stavební záměry uvedené v § 79 odst. 2 nevyžadují stavební povolení ani stavební ohlášení.”

V praxi to znamená, že…

  • Když se rozhodnete pořídit u nás bazén, nemusíte jeho stavbu nikde hlásit ani žádat o povolení. Žádný z našich bazénů totiž nepřekračuje velikost 40 m2.
  • Jinak by to bylo pouze v případě, že byste chtěli bazén umístit na samý okraj vašeho pozemku, tj. méně než 2 m od jeho hranice.

Rádi vám poradíme s umístěním i realizací bazénu

Pomůžeme najít vhodné řešení na míru vašemu pozemku i vašim představám. Aby bazén dělal roky radost celé rodině.

20160507_094106

Bazén od Bazény relax

Přijďte se k nám podívat

  • více než 15 vystavených bazénů
  • odborník, který se vám naplno věnuje
  • cenné rady a tipy, které jinde nezískáte

Více o showroomu >>

Zjistěte nezávazně cenu

  • vyplníte jednoduchý formulář
  • do 2 dní dostanete nabídku
  • vše je nezávazné a zdarma

Chci spočítat cenu >>

Zeptejte se. Na cokoliv

  • napište nebo zavolejte
  • jsme tu Po-Pá 8:30–17:00
  • odpovídá expert na bazény

Mám dotazy >>



Věděli jste že...

Věděli jste, že pokud hladina nepřesáhne 40 m2 a umístíte bazén či bazénové zastřešení 2 metry od hranice pozemku, nepotřebujete stavební povolení ani souhlas sousedů? 

Sdílejte článek s přáteli sdílet sdílet