Menu

Když si u nás teď objednáte bazén, tak se do léta koupete

Stačí, když si vyberete bazén z naší nabídky a domluvíte stavební firmu na vykopání základů a betonáž. Ode dneška za 4 týdny už se můžete koupat.

Jak je možné, že bazén
budete mít tak rychle?

Laminátové bazény se snadno instalují

Nejen, že jsou bazény z laminátu odolné a vydrží až 40 let, ale také se rychle instalují. Už z výroby jsou zateplené a při betonování nepotřebují rozpírat. První den tak bazén usadíme a zapojíme, druhý den začnete betonovat, třetí den dobetonujete zbytek a pak už jen řešíte okolí bazénu.

Znáte přesný termín dodání

Laminátové bazény sami vyrábíme, takže předem znáte přesný termín i čas dodání. Stavební práce pak můžete sladit, aby od prvního kopnutí do země do zprovoznění bazénu uplynuly sotva dva týdny. V Praze, ve středních Čechách nebo na Ústecku vám navíc stavební firmu můžeme zajistit.

Jsme poctivá rodinná firma

Poptávka po našich bazénech je vysoká, přesto cíleně vyrábíme a dodáváme jen takový počet bazénů, abychom se vám mohli maximálně věnovat a nenabrali si víc práce, než dokážeme zvládnout. Pokud tedy slíbíme termín, tak ho vždy dodržíme.

Pokud potřebujete bazén hned

Vybrat si můžete z našich skladových bazénů. Ty jsou k odběru velice rychle. Pokud byste jeden z těchto bazénů chtěli včetně montáže, dokážeme vám ji nabídnout do 4 týdnů.

Více o skladových bazénech zjistíte zde.


Přijeďte si vybrat

 • výstavní plocha přes 5 000 m2
 • vždy přes 15 bazénů k vidění

Chci vědět víc

Nezávazně poptejte

 • vyplníte do 5 minut
 • nabídka pro vás zdarma

Chci cenovou nabídku

Zavolejte

 • ihned vám poradíme
 • pracovní dny 8:30 – 17:00

Chci zavolat

Fotografie od zákazníků

Zkušenosti zákazníků

pí Michaud

„Byli jsme velmi spokojení s jednáním, ochotou, flexibilitou a vstřícností všech zaměstnanců. Bazén je krásný a velmi dobře se udržuje. Moc všem děkujeme a těšíme se na koupání!“

Bazén Havai

Bazén Bazén Havai

Zastřešení Nízké lomené zastřešení

Lokalita

pí Cigánková

Dobrý den,

mé rozhodnutí pro stavbu bazénu trvalo déle, předběžně jsem hledala na internetu typy bazénů a realizační firmy. Chtěla jsem realizaci na klíč a zároveň kvalitu za rozumnou cenu. Ze všech firem mě nejvíc zaujala firma Bazény Relax, kterou jsem nakonec oslovila a udělala jsem skvělé rozhodnutí. Objednala jsem bazén Malorka se zastřešením. Od prvotního kontaktu a objednávky už vše šlo jako na drátkách, perfektní komunikace, ochota, vstřícnost. Vždy okamžitá reakce na jakýkoliv dotaz nebo požadavek. Samotná dodávka a montáž bazénu proběhla přesně dle domluvy, absolutně bez problémů. Opravdu špičkový profesionální přístup, které se jen tak nezažije. Bazén má nádhernou povrchovou úpravu, automatická technologie funguje bez problémů, vůbec o nic se nemusím starat. Kdo váháte, určitě si objednejte automatickou údržbu, máme koupání bez starostí, jen si s vnoučaty užíváme skvělého koupání.

S pozdravem a přáním pěkného dne,
Iva Cigánková

Bazén Malorka

Bazén Bazén Malorka

Zastřešení Střední obloukové zastřešení

Lokalita

p. Kalach

S realizací bazénu od společnosti Bazény Relax jsme byli naprosto spokojeni. Přístup pracovníků jak při návštěvě ve firmě, kde jsou bazény k prohlédnutí, tak následně pracovníků při samotné instalaci byl naprosto profesionální. Cenné byly rady jak při výběru bazénu a technologie, tak i v rámci příprav místa před usazením bazénu. Všechny termíny byly dodrženy dle dohody a samotná instalace proběhla bez problémů i díky radám pracovníka, který bazén přivezl. Připojení a zprovoznění technologie naprosto bez problémů, včetně detailního vysvětlení obsluhy. Spokojeni jsme byli i s následným servisem – zazimováním bazénu.
Bazény Relax mohu doporučit.
 
S díky a pozdravem Kalach
Bazén Malorka

Bazén Bazén Malorka

Zastřešení

LokalitaPřijeďte si vybrat

 • výstavní plocha přes 5 000 m2
 • vždy přes 15 bazénů k vidění

Chci vědět víc

Nezávazně poptejte

 • vyplníte do 5 minut
 • nabídka pro vás zdarma

Chci cenovou nabídku

Zavolejte

 • ihned vám poradíme
 • pracovní dny 8:30 – 17:00

Chci zavolat