DODÁNÍ BAZÉNU DO 4 TÝDNŮ
×
Menu

Reference / Královi

zpět na výpis referencí

Typ bazénu a zastřešení
Bazén Malorka
Způsob desinfekce a mimořádná výbava
Písková filtrace Osvětlení

K nákupu bazénu Malorka jsme se rozhodli v lednu 2019 hned při první návštěvě Vašeho bazénového centra v Roudnici nad Labem. Zvažovali jsme nákup plastového bazénu, ale po prohlídce laminátových bazénů ve vaší prodejně a hlavně velmi vstřícném výkladu na téma rozdílu mezi plastovými a vašimi laminátovými bazény jsme se rozhodli pro Relax bazén. Shrnul bych to slovy: proč kupovat „Trabanta“, když můžete mít „Mercedesa“.

Kupní smlouvu jsme podepsali hned na konci první návštěvy v prodejně a to v lednu 2019 s termínem dodání na začátku července 2019. Zdá se to dlouhá doba, ale nám to vyhovovalo, protože jsme měli dostatek času na stavební přípravu před osazením bazénu na zahradu. 

Při další návštěvě prodejny, kdy jsem potřeboval vysvětlit některé detaily k přípravě stavby pro zapojení technologie filtrace bazénu jsme na výstavní ploše vaší prodejny našli vystavený bazén v bílém barevném provedení. Ten se nám moc líbil a vzhledem k tomu, že jste měli jeden bazén Malorka v bílé barvě ještě volný k prodeji podepsali jsme dodatek smlouvy na tento bazén v bílé barvě. Bazén nám byl přesně dle smlouvy dodán a my jsme mohli pracovat na jeho zabudování do zahrady. Doprava, usazení bazénu, zapojení filtrace, světel a kompletní zprovoznění bazénu proběhlo také v pořádku dle smlouvy.

Vzhledem k tomu, že veškeré terénní úpravy v okolí bazénu a k tomu navazující terasy, chodníky, venkovní solární sprchu a další práce jsme prováděli svépomocí se s kompletní realizací můžeme pochlubit až v současné době. Přeci jenom je to velký stavební zásah do zahrady u domu. 

Dnes jsme ale rádi, že jsme se rozhodli pro Relax bazén, protože si naplno užíváme relax u bazénu.

 

Zdravíme celý tým Relax bazénů.

 

zpět na výpis referencí

Garance dodání bazénu do 4 týdnů

Chci vědět víc

  • Chcete se koupat ještě tuto sezónu? S námi to zvládnete.
  • Garance dodání platí na všechny bazény v naší nabídce.
  • Akce je platná do 30. 6. 2024

Chci vědět víc

Bazénové centrum

  • Experti plně k dispozici. Pro vás.
  • 15 bazénů k prohlédnutí a vyzkoušení.

Naplánujte si návštěvu

Nezávazná poptávka

  • V klidu nám napište po jakém bazénu toužíte
  • Nabídka do 2 pracovních dní

Poslat poptávku

Online schůzka

  • VIP péče v pohodlí vašeho domova
  • V den a čas, kdy se vám to hodí

Rezervovat termínZJISTĚTE VÍC V NAŠÍ PORADNĚ