Ještě jste si neobjednali bazén na tuto sezónu? U nás to díky garanci dodání do 4 týdnů ještě stihnete.
×
Menu

Nezávazná poptávka Online schůzka telefon Bazénové centrum

Fotosoutěž 2017
výsledky

Letošní fotosoutěž je u konce. Děkujeme za každou zaslanou fotografii a gratulujeme vítězům.

Čtěte dál

Sleva až 40 000 Kč na nový bazén a zastřešení! - Garance dodání do 4 týdnů

Chci vědět víc

  • sleva až 20 000 Kč na bazén
  • sleva až 20 000 Kč na zastřešení
  • platí do 30. 4. 2024

Chci vědět víc

Milí zákazníci, velice nás těší Vaše přízeň i to, že se můžeme podílet na plnění vašich snů ohledně bazénového koupání.

Bohužel vyhrát může jen jeden a tak po dlouhém rozhodování a hodnocení našimi zaměstnanci jsme vybrali následovně.

V kategorii o nejkrásnější realizaci: 

1.místo – realizace bazénu Malorka

Ohledně příběhu …..tam vás nepotěším žádnou zásadní zajímavostí nebo kromobyčejným příběhem ……máme 5ti letého kluka a pro něj a naše dvě malé sousedky je to radost několikrát denně …..ještě ho vyfotím a pinknu 😊 …….stavba i provoz naprosto bez problémů , máme tam tu salinitu …..údržba zero ……za celou sezonu jsem tam nedal jedinou chemii a ph jak z učebnice……první kdo se tam koupal byl pes , který tam spadnul v dubnu …….mějte se všude vás doporučuji , takže businessu zdar !!!

p. Kadlec

Bazén Malorka fotosoutěž

První místo ve fotosoutěži roku 2017 – bazén Malorka

Bazén Malorka s šedým lemem

Bazén Malorka s tmavým lemem – výherce o nejkrásnější realizaci

 2.místo – bazén Havai s vysokým víceobloukovým zastřešením světlé barvy

Náš bazén a zastřešení se staly součástí naší rodiny. Spolu se ženou máme dvě děti 3 a 9 let a pro ty je bazén absolutní hit. Slaná voda spolu s instalovaným tepelným čerpadlem pro ohřev vody přispívají k užívání bazénu denně po několik hodin. Navíc komfortní zastřešení bazénu umožňuje příjemný relax i za špatného a větrného počasí. Letos jsme „otevírali sezónu“ 1.dubna nejen koupáním ale také instalací truhlíků a nádob se sazenicemi rajčat a salátu. Zahradničení je koníček mé ženy a rajčatům se v zastřešení díky tropickému klimatu skvěle daří.

p. Bartl

2. místo ve fotosoutěži 2017

Druhé místo ve fotosoutěži v roce 2017

Druhé místo ve fotosoutěži v roce 2017

Krásná realizace bazénu s velkým prostorem okolo.

2. místo ve fotosoutěži v roce 2017

Bazén Havai s vysokým víceobloukovým zastřešením světlé barvy

3.místo – bazén Havai s nízkým víceobloukovým zastřešením tmavé konstrukce

Dobrý den,

jsem ráda, že mám touto cestou příležitost podělit se s ostatními o naši zkušenost s bazénem od firmy Bazény relax, ponevadž si myslím, že před takovou velkou investicí je potřeba mít co nejjasnější představu o tom, nejen jak by měl bazén vypadat a co obnáší jeho údržba, ale také co by měl ve vašem konkrétním případě splňovat, což může být velmi rozdílné. My osobně jsme tuto firmu před samotnou koupí o něco podobného požádali. Velmi ochotně nám vyšli vstříc tím, že nám umožnili potkat se s jejich předešlými zákazníky, se kterými jsme měli možnost probrat pro nás důležité a rozhodující faktory.

Myslím, že z přiložených fotograffií je patrné, že se zvolený typ bazénu (Havai) a jeho umístění bazénu opravdu povedl. I když vůbec nebylo jednoduché zpočátku se smířit s tím, že se naše krásně založená zahrada a pěstěný trávník stanou doslova „tankodromem“ pro kolegu bagristy, který měl za úkol vytěženou zeminu převážet a nakládat přes plot rovnou do připravených nákladních aut. Pohled to byl skutečně tristní, ale vidina krásného koupání ve slanné a čisté vodě v bezprostřední blízkosti domu nás držela „nad vodou“. Náš sen se stal skutečností po zhruba dvou měsících, kdy se po instalaci bazénu včetně technologie a vydláždení vrátil i přijatelný vzhled zahrady. A když zarostl trávník všichni tvrdili, že ten bazén je zde snad „odjakživa“.

Bazén užíváme téměř denně. Když mají děti návštěvu vydrží tam celé odpoledne, a to je pak musíme „vyhazovat“, aby jsme si i my dospělí také mohli v klidu zaplavat!  Protiproud je nejen zábava, ale hlavně bezva věc pro kondiční plavání, což se snažím provozovat každý den ráno. Je to skvělé osvěžující probuzení a opravdová vzpruha před pracovním dnem. O to větší, když se nikam nemusí! Díky zastřešení a tepelnému čerpadlu lze bazén využívat i v pochmurných podzimních dnech a prodloužit si tím alespoň pocitově léto. Věřím, že se lze díky každodennímu plavání udržet v kondici a předejít různým nemocem. Zatím se nám to daří!

pí. Hinks-Edwards

Třetí místo ve fotosoutěži v roce 2017

Třetí místo ve fotosoutěži v roce 2017

Bazén Havai s nízkým zastřešením

Krásná realizace bazénu Havai s nízkým zastřešením a spoustou zeleně

Bazén Havai s nízkým krytem

Bazén působí, jako by tam byl odjakživa.

Další účastníci naší soutěže pro rok 2017

Další pozice již neřadíme podle počtu získaných bodů a tak je následující řazení účastníků soutěže již abecední.

Realizace bazénu Malorka s obloukovým zastřešením

Během rekonstrukce našeho domu a zahrady jsme se ze dne na den rozhodli pro zapuštěný bazén. Řekli jsme si teď nebo nikdy. Bazén jsme si pořídili již minulé léto a na začátek koupání jsme se akorát trefili do velmi teplého počasí během prázdnin, kdy jsme si vodu užívali opravdu každý den. Také tento rok je bazén maximálně využíván celou naší rodinou a přáteli. Velkou radost nám dělá také zastřešení bazénu, které udržuje vodu krásně teplou (teplota vody neklesla pod 30st.C.) a čistou, při nepříznivém počasí koupání pod zakrytým bazénem, kde teplota vzduchu je stále velmi vysoká  není problém. Určitě  bych zastřešení všem doporučil.

Děkujeme všem, hlavně firmě Relax za realizaci a pomoc při výběru bazénu, celá rodina si koupání ve vlastním moc užíváme. Přeji všem hezký, slunný a koupací den.

p. Bakula

Bazén Malorka s obloukovým zastřešením

Bazén Malorka s obloukovým zastřešením – účastník fotosoutěže 2017

Účastník fotosoutěže 2017

Prostor pod zastřešením vedle bazénu Malorka.

 Realizace bazénu Malorka s vysokým zastřešením

Vážení, vzhledem k tomu, že jsem s Vaším bazénem respektive relaxováním v něm já a celá naše rodina nadmíru spokojená chci se tímto podělit o využívání bazénu. Práce na osazení bazénu byly zahájeny 1.8.2016. První koupání bylo 20.8.2016. Po zastřešení v březnu 2017 první koupání 1.4.2017. Od tohoto termínu je bazén využíván. Ohřev vody přírodní bez dalšího zdroje. Velká spokojenost je i se slanou vodou.Všem se kterými se o bazenu bavím vřele doporučuji.

p. Klusáček

Účastník fotosoutěže 2017

Bazén Malorka s vysokým krytem – účastník fotosoutěže 2017

 

Realizace bazénu Kuba s nízkým víceobloukovým zastřešením

Chceme moc poděkovat bazénům Relax za skvělou spolupráci a výstavbu bazénu. Bazén je pro nás každodenní zábavou a koupání si užíváme plnými doušky po celou sezónu za jakéhokoliv počasí, a to i díky zastřešení. Dnes už si léto bez našeho bazénu nedokážeme představit. Nedáme dopustit ani na protiproud, který se stal nejvíce oblíbeným především u dětí. Moc Vám děkujeme!!!

p. Staněk  s rodinou

Bazén Kuba s nízkým zastřešením - účastník fotosoutěže 2017

Bazén Kuba s nízkým zastřešením – účastník fotosoutěže 2017

Bazén Kuba - fotosoutěž 2017

Krásná realizace, která hezky ladí s okolím.

Realizace bazénu Malorka s obloukovým zastřešením a stříbrnou konstrukcí

Milí bazénáři,

NIKDY jsem nechtěla bazén, protože jsem si vysnila okrasné jezírko. Po první návštěvě firmy už jsem odcházela s námětem na koupací jezírko, které jsem si na zahradě vyznačila hadicí a v duchu vše naplánovala. To mi vydrželo asi dva měsíce, než jsem u kamaráda vyzkoušela vytápěný zastřešený bazén a bylo jasno. Jezírko ani nezakryju a o vytápění si můžu nechat zdát, to by mi rostlinky ani rybičky neodpustily, a tak jsem na jaře přehodnotila svůj názor, že na pohled je jezírko hezčí a úspěšně jsme zrealizovali výstavbu bazénu od firmy Relax. Rozhodně nelituji, koupeme se denně, kolikrát ještě pozdě v noci a příjemně si u toho odpočineme. Každopádně platí: nikdy neříkej nikdy!

pí. Prokopová

Bazén Malorka - účastník fotosoutěže 2017

Bazén Malorka – účastník fotosoutěže 2017

Realizace bazénu Malorka se zastřešením

Dobrý den,

ráda bych se zúčastnila vámi vyhlášené soutěže o bazénech. Pořídit si bazén jsme se rozhodli počátkem loňského roku a po krátkém rozhodování padla volba na vaši firmu. Počátkem jara jsme navštívili sídlo firmy v Roudnici nad Labem, kde jsme se setkali s lidským a zároveň velmi profesionálním přístupem. Termín realizace jsme domluvili na květen a poté už se jen těšili, kdy nastane onen “Den D”.  Zemní práce jsme vykonávali svépomocí a jelikož máme malý pozemek s obtížným přístupem, byl to celkem oříšek. Nakonec se vše  zdárně podařilo a počátkem června došlo ke slavnostnímu spuštění provozu. Od té doby je to náš přítel nejvěrnější a jak s oblibou říkám, nejlepší investice našeho života. Plaveme v něm každý den, což nesmírně prospívá jednak našemu zdraví a jednak i duševní pohodě,  a jelikož jsme letos na jaře pořídili k bazénu i tepelné čerpadlo, věřím, že naše koupací sezona se protáhne nejméně do konce podzimu. Pořízení bazénu doporučuji každému, kdo má tu možnost, a jako dodavatele každopádně firmu Bazény relax, která nás v tomto směru rozhodně nezklamala.

pí. Stralczynská

Bazén Malorka - účastník fotosoutěže 2017

Bazén Malorka – účastník fotosoutěže 2017

 

Bazénové centrum

  • Experti plně k dispozici. Pro vás.
  • 15 bazénů k prohlédnutí a vyzkoušení.

Naplánujte si návštěvu

Nezávazná poptávka

  • V klidu nám napište po jakém bazénu toužíte
  • Nabídka do 2 pracovních dní

Poslat poptávku

Online schůzka

  • VIP péče v pohodlí vašeho domova
  • V den a čas, kdy se vám to hodí

Rezervovat termínZJISTĚTE VÍC V NAŠÍ PORADNĚ