DODÁNÍ BAZÉNU DO 4 TÝDNŮ
×
Menu

Nezávazná poptávka Online schůzka telefon Bazénové centrum

Fotosoutěž 2019
výsledky

S radostí vyhlašujeme výsledky fotosoutěže 2019

Čtěte dál

Garance dodání bazénu do 4 týdnů

Chci vědět víc

  • Chcete se koupat ještě tuto sezónu? S námi to zvládnete.
  • Garance dodání platí na všechny bazény v naší nabídce.
  • Akce je platná do 30. 6. 2024

Chci vědět víc

 

Jsme rádi, že se naše bazény nejen stali chloubou vašich zahrad, ale také, že vám naplno slouží.

Vybrat v takovém množství soutěžních fotek roku 2019 tu nejhezčí realizaci opět nebylo vůbec jednoduché.

1.místo – realizace bazénu Kréta s nízkým víceobloukovým zastřešením

Dobrý den,

Posílám fotky realizace bazénu Kréta u nás v Hýskově.

Protože máme velmi rádi sluníčko a odpočinek, chtěli jsme k právě dokončovanému domu pořídit bazén, který by nám dělal nejen radost z koupání, ale také doplnil komplexní myšlenku našeho domu coby wellness oázy. Bazén jsme umístili přímo před obývák, abychom se jím mohli neustále kochat a také přímo před východ ze saunové části našeho domu, abychom se v něm mohli na jaře a na podzim ochlazovat. Už od prvního jednání s firmou Bazény relax jsme věděli, že chceme svěřit tuto akci do těchto rukou. Vaše vstřícnost a poradenství, které bylo opravdu na míru, nás ujistilo, že je to skvělé rozhodnutí a to si myslíme i nyní 🙂 Vždy perfektní dohoda a hlavně pružné reakce z vaší strany vnímám jako obrovskou výhodu a ještě jednou díky za příkladnou spolupráci. Bazén si tuto sezónu užíváme na plno a díky zastřešení se koupeme i po západu slunce za umělého osvětlení a cítíme se v něm jako v kryťáku 🙂 Naprosto skvělé bylo doporučení ohledně slané vody a do této chvíle jsme použili jen zcela minimum chemie, což velmi vítáme. Celkově jsme z bazénu Kréta od vás nadšeni, dělá nám velkou radost a přejeme vaší firmě ať má další a další spokojené zákazníky – kvalita se opravdu vyplácí a mainstreamové společnosti se mají od vás co učit! Díky moc a naše doporučení máte vždy jisté.

Krásný zbytek léta přejí Jana a Tomáš Jakubíkovi z Hýskova

 

2.místo – realizace bazénu Havai s vysokým zastřešením s jednou šikminou

Jak si užíváme bazén od společnosti Bazény relax s.r.o.

Na zahradě jsme každé léto pravidelně stavěli kulatý bazén s nafukovacím okrajem. Bazén jsme ale začali měnit stále častěji. První bazén nám vydržel 7 let, druhý tři roky a po zakoupení třetího bazénu se nám začal rozpadat už po ročním provozu. Protože celá naše čtyřčlenná rodina patří do kategorie „vodníků“, rozhodli jsme se pro stavbu zapuštěného bazénu.
Následoval dlouhý výběr bazénu, kdy jsme zvažovali všechny plusy i mínusy, porovnávali konkurenci, až jsme se dostali k firmě Bazény relax, s.r.o. Po osobní návštěvě ve firmě nás zaujala vysoká kvalita vyráběných bazénů a velmi profesionální přístup. Po shlédnutí několika skutečných bazénů u známých, kteří mají plastové svařované bazény, a po vyslechnutí jejich zkušeností (porovnáním kvality bazénů svařovaný plast a laminát), byla volba velmi jednoduchá – zvolili jsme laminátový bazén od firmy Bazény relax, s.r.o.

Bazén jsme stavěli od podzimu 2018 do jara 2019. Po jeho dokončení, instalaci zastřešení a tepelného čerpadla, jsme začali bazén od jara 2019 naplno využívat. Výsledek předčil očekávání. Původně jsme se scházeli (pokud to dovolilo počasí) s rodinou a přáteli na zahradě na lavičce pod stromem. Po stavbě bazénu se vše přesunulo přímo do prostor kolem bazénu. Bazén se stal středem zahrady a středem veškerého dění – návštěv, relaxačního odpočinku, her. Díky velkému zastřešení bazén používáme nejen na plavání, ale prakticky jako samostatnou budovu, kde nejsme závislí na počasí. Scházíme se u bazénu i v době horšího počasí, deště nebo bouřky.

A jak bazén naše rodina využívá? Prakticky pořád:

Tatínek začíná každý den tím, že po probuzení kolem šesté hodiny ranní jde do bazénu plavat. V pracovní dny i o víkendu, ještě nikdy ranní plavání nevynechal. Teprve pak jde na snídani a do práce.

Maminka v pracovní dny po příjezdu domů nejprve skáče do bazénu. Tedy z auta jde po příjezdu přímo k bazénu. U bazénu se pak schází společně s dětmi a tatínkem. Plavání jí také hodně pomáhá na záda.

Děti se mění v bazénu v neřízenou střelu… gejzíry vody stříkají kolem a slaná voda je i na stropě vysokého zastřešení. Zatímco dospělí obvykle „jen“ plavou, děti jsou úplně všude. Soutěží pod vodou při potápění, hrají ve vodě „na babu“, soutěží kdo přeplave protiproud bazénu, kdo déle vydrží pod vodou, nechávají se na lehátku „vystřelit“ protiproudem na druhý konec bazénu jako v řece.

Po natažení sítě přes bazén jsme začali pořádat společné turnaje ve vodním volejbalu. Na ten k nám začali chodit i návštěvy.

Celou naši rodinu baví potápění. Protože velké dospělé dýchací přístroje byly pro děti těžké, postavil tatínek navíc ještě dva malé samostatné dýchací přístroje pro děti. Pod vodou tedy společně „bublá“ celá naše rodina. Velkou zábavou je třeba lovení mušlí ze dna bazénu. Maminka rozhazuje po dně mušle a děti je loví jako v moři. Kdo jich vyloví víc? Pod vodou si ale i „povídáme“, tedy vlastně píšeme. Sedneme si pod vodou na dno bazénu s dýchacím přístrojem a na bílou plastovou destičku si píšeme obyčejnou tužkou legrácky nebo kreslíme obrázky.
Úžasné je i noční plavání v osvětleném bazénu, kdy bazén ozáří podvodní světla a okolní prostory pak přenosná plynová lampa. Je to romantika….

Bazén se u nás stal i místem kde slavíme svátky, narozeniny a kde se scházíme s širší rodinou. Starší si v klidu u bazénu posedí, zatímco děti z celého příbuzenstva a známých naskáčou pár metrů od nich do bazénu. Děti se baví, dospělí mají klid.

Kdybychom tedy měli říci, jak si společně užíváme bazén a co nám dal? Je to hlavně radost, protože bazén nám dává velké možnosti zábavy, o které se nám dříve ani nezdálo. Bazén u nás využíváme opravdu „na doraz“. Kdybychom někdy stavěli další bazén, nebo měli doporučit firmu, která dokáže dodat BAZÉN s velkým „B“ na začátku slova, pak s klidným svědomím můžeme firmu Bazény Relax doporučit. Bazén od firmy Bazény Relax, u nás zkrátka frčí 

Martin Tříska s rodinou

3.místo – vnitřní bazén Malorka

Náš bazénový příběh začínal modrým nafukovacím bazénem. Poslední podzimní otužilecké koupání začátkem listopadu vždy ukončilo naši sezonu. Rozhodli jsme se, že to chceme změnit.
Dva roky jsme přemýšleli, plánovali a hledali různé varianty. Až jsme vymysleli řešení, které nám vyhovovalo po všech stránkách. Po několika exkurzích u různých výrobců jsme našli českou rodinnou firmu Bazény Relax. Náš sen dostal konkrétní podobu hned na první osobní schůzce. Pojďte se k nám podívat, jak to vlastně potom bylo. Každý bod máme zachycený na fotografiích.

1. Část původní terasy na podzim při zahájení přípravných prací. Jdeme do toho. Výkop a základová deska vlastními silami.

2. Společně s přáteli jsme bazén uložili přesně na místo. Potom přijel technik z Relaxu. Přivezl a zapojil všechnu techniku a dal nám důležité rady pro další postup prací a budoucí provoz. Zázemí bazénu je ukryto za zdí v teple domu.

3. Pak následovalo betonování, obezdívání, vybudování základu pro vnitřní prostor bazénu. Prvního koupání jsme se už nemohli dočkat, bylo to skvělé.

4. Základní konstrukci zastřešení nám vyrobila firma, která se specializuje na dřevostavby. Na krovy a do štítu jsme namontovali opálové polykarbonátové desky. S blížící se zimou jsme začali montovat zasklení, okna a dveře. Jedny vedou ven na zastřešenou terasu s posezením. Druhé dveře nám umožňují vstup do prostoru bazénu přímo z domu. To je skvělé zvláště v chladné části roku.

5. Velkým bonusem naší realizace je, že odpadá zazimování bazénu a můžeme si ho užívat dál. Zastřešený prostor je možné vytápět krbem ze sousední místnosti. Líbilo se tam v zimě i našemu citroníku. My se po koupání zachumláme do županu a dáme si horkou kávu.

6. Bazén pravidelně po koupání zakrýváme pevnou solární plachtou, která při slunečním svitu ohřívá vodu a jinak výrazně omezuje ztrátu tepla a nežádoucímu odpařování vody. Tepelné čerpadlo udržuje optimální teplotu vody. V horkých letních dnech jsme často využívali i jeho funkce chlazení vody.

7. Máme rádi přírodu kolem nás a výhled z bazénu na zahradu a okolní zeleň nádherně umocňuje zážitek z koupání a relaxace. Současně nás naše zeleň chrání před nechtěnými pohledy a poskytuje nám plné a nerušené soukromí. Naše realizace bazénu splnila vše, co jsme od ní očekávali. Bazén Malorka je pohodlný pro odpočinek i rehabilitační cvičení. Při využití protiproudu si můžete také opravdu dobře zaplavat nebo hrát hry. Naše nejmladší plavkyně se smíchem nasedá do proudu jako na skluzavku.

Máme za sebou rok a čtvrt provozu. Děkujeme všem, kteří nám při plnění našeho snu pomohli a jsme vděční, že se nám podařilo zrealizovat, co jsme si přáli. Mít šikovného manžela a syna je dar. Jejich podíl na konečném výsledku je největší. Ještě příští rok nás čeká dokončení venkovní terasy a její propojení s ostatními zpevněnými plochami. Když se nás zeptáte, kde jsme byli na dovolené, rádi se pochlubíme. Přátelům s úsměvem říkáme, že trávíme nejen léto ve slané vodě na Malorce.

Jana a František Jandovi

Další účastníci naší soutěže pro rok 2019

Další pozice již neřadíme podle počtu získaných bodů a tak je následující řazení účastníků soutěže již abecední dle jména majitele.

bazén Korsika

Posílám fotku našeho bazénu, sice okolí není ještě zcela dokončeno ale i tak už si ho zamilovala celá rodina. Děkuji za užitečné rady při výběru.
S pozdravem P. Baruzzi

realizace bazénu Malorka s obloukovým zastřešením

Dobrý den,

rád bych se zúčastnil vyhlášené soutěže o bazénech, které jsou nejúžasnější ve kterých jsem se koupal. Několika lidem jsem Váš bazén doporučil a kdo si ho pořídil, tak děkuje….ale není to jen o tom, že bazén prodáte, ale neméně důležité je i to vše kolem, servis, rada a v tom jste úplně geniální. Když něco nevím, volám p. Součkovi, nebo jinému technikovi a nestalo se mi, že by neporadil. Navíc mám pocit když volám, že neotravuji. Za to moc všem lidem děkuji.. Bazén jsme se rozhodli pořídit v polovině loňského roku a po krátkém rozhodování padla volba na vaši firmu. Ještě počátkem podzimu 2017 jsme navštívili sídlo firmy v Roudnici nad Labem, kde jsme se setkali s lidmi, co je pro ně práce koníčkem a těší se, když mohou poradit a pomoci. Nebylo co řešit a vše se okamžitě sepsalo a jako úplným laikům, vše vysvětlilo. Termín realizace jsme domluvili na červenec 2018 a poté už se jen těšili, kdy bazén a příslušenství přivezete. Zemní práce jsme vykonávali svépomocí s našim dvorním zedníkem a vše šlo jako po másle. Vše se zdárně podařilo a počátkem srpna už se celá rodina máčela. Od té doby a díky tepelnému čerpadlu bazén využíváme 7. měsíců z roku, je to prostě BOMBA a nejlepší investice našeho života. Slaná voda, minimální údržba a bezporuchový provoz je přesně to, co jsem s rodinou hledal a fa. Bazény Relax nám to umožnila. Jen tak dál. Přeji aby Vám vydržel tento trend a firemní pohoda. Jste jedna s těch firem, pro které není zákazník jen kus. Zdravíme všechny a ještě jednou veliký dík.

Alexandr Bedeč s rodinou

realizace bazénu Malorka s obloukovým zastřešením

Vždy jsme vlastnili nadzemní bazén od jedné velké konkurenční firmy, ale po návštěvě Vašeho bazénového centra a díky vstřícnému a serióznímu jednání Ing. Kolaříkové jsme se rozhodli pro pořízení zapuštěného bazénu Malorca od Vaší firmy.

Pomocné práce jsme si mimo výkopu jámy zajistili svépomocí. Vlastní realizace bazénu proběhla na podzim loňského roku a letos na jaře jsme už museli dořešit pouze dokončení úprav kolem bazénu (terasa a zastřešení). Koupací sezónu jsme i díky instalovanému tepelnému čerpadlu mohli zahájit již na začátku května. Bazénu si od té doby užívá celá rozvětvená rodina prakticky neustále i v případě špatného a chladného počasí a Instalovaný protiproud nám umožňuje si i trochu zasportovat.

Velice jsme ocenili návrh firmy na instalaci „solničky“ na úpravu vody. Po několika měsících provozu je kvalita vody perfektní a bez žádné velké údržby.

Se službami firmy Bazény relax jsme byli na 100 % spokojeni. Velice kladně hodnotíme i všechny Vaše informace zveřejněné na Vašich webových stránkách, které nám usnadnili výběr bazénu včetně jeho dalšího příslušenství. Jednání všech pracovníků s kterými jsme v průběhu realizace jednali, bylo na profesionální úrovni.

S pozdravem

Pavel a Dana Bedliví

realizace bazénu Malorka s obloukovým zastřešením

Dobrý den,

konečně jsem si našla pár chvilek na poslání několika fotek do foto soutěže. Bazén jsme realizovali s Vaší firmou v roce 2017 a od té doby jej maximálně využíváme a užíváme. Vím, že se říká, že Česko je bazénovou velmocí, ale s klimatickými podmínkami, které jsou rok od roku horší a horší, skoupé na vodu, jsme moc rádi, že jsme tuto investici podstoupili. Neumíme si představit, že bychom každý den od března do listopadu nebyli v bazénu a neužívali si jeho možností. Protiproud, masáže od trysek, pohodlné posezení na schůdkách, noční koupání v osvětleném bazénu, no prostě paráda. Venku můžou padat trakaře a v bazénu je pohoda. Doporučuji všem, kteří chtějí bazén na relaxaci a pohodu a nejen jako image ke svému domu.

S pozdravem Mgr. Petra Dragounová

realizace bazénu Havai s obloukovým zastřešením

Dobrý den,
Letos první koupání již 8.4.2019, díky kombinaci zastřešení a tepelného čerpadla.
Bazén slouží k naší spokojenosti. Proběhly již dvě narozeninové party se spolužáky našich synů.
Úžasně se bavili a možná vytvořili rekord v délce skupinového koupání 😊 (cca 5 hod.).
Jen nás trochu mrzí velký úhyn včel utonutím, jelikož v bezprostřední blízkosti jsou rozkvetlé záhony.
Pokud jsme začínali s koupáním začátkem dubna, je zcela možné, že budeme končit v závěru října nebo později.

S pozdravem a přáním hezkého dne

Jiří Gajdík

realizace bazénu Malorka

Dobrý den,

jmenuji se Martin Hájek a bazén jsme si pořídili loni na jaře. Chvíli nám trvalo než se celá stavba podařila dokončit. Upřímně, nikdo z nás nečekal, že budeme muset vynaložit dost úsilí, aby vše vypadalo dle našich představ. Od té doby bazén využívá nejen má rodina, leč řada kamarádů našich dětí, což dobře vystihuje jedna ze zaslaných fotografií. Musíme uznat, že bazén je velmi povedený, snadný na údržbu a vypadá prostě skvěle, konečně posuďte sami jak se nám dobře koupe :-).S přáním hezkého dne,

Martin Hájek

realizace bazénu Malorka s vysokým víceobloukovým zastřešením

Především velmi děkujeme firmě Bazény Relax za splněný celoživotní sen celé rodiny!!! Oáza klidu, pohody a relaxu od Relaxu ve spojení se stavbou nového domova, který už začíná růst. Tím, čím ostatní obvykle končí, my jsme začali – neměli jsme na výběr – bylo to buď teď nebo už nikdy, ale dnes rozhodně nelitujeme! Bazén jsme budovali svépomocí v již hotové zahradě a byl to opravdu oříšek, protože bez zemních prací a bagrování to samozřejmě nešlo. Nakonec se vše zdárně podařilo a bazén poskytuje nádherné vyžití pro dospělé a především pro pětiletého vnoučka, který si užívá nejen krásné a průzračné vody díky zastřešení, ale i protiproudu. Čiré zastřešení byla výborná volba, výhled do přírody při koupání je úžasný a tolik uklidňující! Už teď se moc těšíme až propojíme okolí bazénu s budoucí terasou.

Třešničkou na dortu je název bazénu – MALORKA – tento ostrov, stejně jako náš nový bazén, milujeme!

Za naši rodinu tedy skvělá volba a ještě jednou velice děkujeme celému týmu Bazénů Relax!!

Mějte se krásně.

Za celou rodinu, Jaroslava Hlinecká

realizace bazénu Malorka s vysokým zastřešením s jednou šikminou

„…a kde bude bazén?“ Ještě dneska mi zní v uších otázka manželky, ledva jsme zkolaudovali domek.
Měsíční bloudění na diskuzních fórech nám pomohlo zorientovat se v parametrech bazénu: materiál, hloubka, optimální tvar z pohledně čistění, výhody solničky, atd. Pak už bylo jasno.
Malorka – skvělé místo dost daleko, ale taky jedinečný typ bazénu hned vedle domu. Kdo ho má, potvrdí.
To, že se naplnily všechny předpoklady funkčnosti vnoučata moc nezajímá. A cákají, a cákají. Je jim šumák, jak je exkluzivní provedení laminátu v tmavě šedém odstínu, a jak to dokonale ladí s okolní žulovou dlažbou. A jak děda s babičkou kvapně dokončovali dlažbu, aby už konečně začala očekávaná koupací sezóna. Jasně – vždyť jsme ten bazén přece vybudovali HLAVNĚ pro tu drobotinu. Ale jen co se setmí, hupky – dupky, a jsme tam. Ve tmě si totiž můžeme naplno vychutnat atmosféru barevného podsvícení.

Humlovi

realizace bazénu Korsika

Na začátku všeho byl jeden velký sen o bazénu. Ale… na našem malém pozemku? A kolik to bude stát? Kdo nám s tím pomůže? Hnacím motorem, motivací a velkou pomocnicí byla naše dcera, která miluje vodu. A pak jsme objevili Bazény Relax a díky ochotě a profesionálnímu jednání zaměstnanců jsme si začali náš sen plnit. Šlo to pomalu, ale jistě. A letošní léto už nám i naší dcerce bylo hej. U našeho bazénu se dá odpočívat, řádit, cvičit jóga a když není nikdo doma, relaxovat s Relaxem může i náš pes:-)

Jan Jirotka

realizace bazénu Malorka s obloukovým zastřešením

Dobrý den,

přihlašuji se do Vaší fotografické soutěže se snímky našeho bazénu Malorca, na nichž je zachycen začátek a konec akce BAZÉN.

Po dlouholetém využívání nafukovacího „gumáku“ jsme se s manželkou na sklonku loňského léta rozhodli pro bazén kopaný. Hned poté, co jsme navštívili Vaše bazénové centrum v Roudnici nad Labem a vyzkoušeli si na vlastní kůži koupání v plně funkčních vystavených vzorcích, bylo rozhodnuto. Ihned na místě jsme podepsali rezervační smlouvu a vše začali chystat. Od měsíce května, byť ještě nebylo vše zcela hotové, jsme bazén Malorca začali využívat a nyní v horkých letních dnech je rájem i pro naše děti, zejména však pro vnoučky. Těm nejmenším se z bazénu nechce ani po hodině a my všichni si můžeme s protiproudem zaplavat kdykoli a jak dlouho chceme.

Díky za vstřícný a bezvadný přístup všech

manželé Krautwurstovi

realizace bazénu Malorka se zastřešením ze zdi

Pořídit si bazén nebylo u nás hlavním spouštěčem stavby. Potřebovali jsme vyřešit, co s prostorem, který zůstane po zbourání staré terasy. Ta se z důvodu ukončení komerční činnosti přestala využívat a mohli jsme ji tak začlenit k bydlení. V tu chvíli jsme na FB objevili společnost Relax a jejich fotografie provedených realizací, přečetli si recenze a následně osobně prohlédli nabízené výrobky v Roudnici. A bylo rozhodnuto, bazén se zastřešením k domu z Relaxu byl náš jasný cíl. Několikrát jsme navštívili bazénové centrum a panu Vláškovi připravili perné chvíle k návrhu realizace našich požadavků. Ale on se nezalekl a stavbu naplánoval. Vybrali jsme si bazén Malorca , který byl svépomocí usazen na jaře 2018, celé léto jsme se koupali a při tom stále vymýšleli, jak provést zastřešení. Relax opět nezklamal a letos na jaře jsme si pořídili posuvné zastřešení na míru. Vznikla nám tak zimní zahrada s bazénem, kde si RELAX užívají všichni rodinní příslušníci.

Moc Vám děkujeme, že jste nám pomohli vytvořit krásný prostor a zrealizovat tak náš sen.

Rodina Kroupova z Radnic.

realizace bazénu Havai s vysokým obloukovým zastřešením

po delší úvaze a surfování po internetu nám padla do oka rodinná firma Bazény Relax. Na bazény jsme se jeli podívat zkraje jara, přijal nás milý kolektiv. Byli jsme překvapeni, že všechny typy bazénů mají vystavené – pro představu naprosto ideální. Vybrali jsme si typ Havai – hlavně kvůli prakticky řešenému schodišti, které slouží i jako relaxační zóny. Zároveň jsme už pokukovali i po zastřešení.
Zásadní věcí bylo, aby bazén zapadl do již z části vzrostlé zahrady a typu domu. S realizací se začalo na podzim a začátkem jara bylo dílo dokončeno. V květnu už se koupala celá naše rodina i přátelé.
V dalším roce na jaře přišel na řadu vysoký kryt s malou relaxační zónou na posezení.

A to už je opravdový RELAX se vším všudy.

V příloze posíláme pár fotek

S pozdravem
Langhansovi

realizace bazénu Malorka s obloukovým zastřešením

Dobrý den,

v létě 2018 naše rodina začala přemýšlet o výstavbě zabudovaného bazénu, kdy jsme neměli představu z jakého materiálu a s jakou firmou bazén budeme realizovat. Oslovili jsme několik firem a nakonec rozhodlo velmi vstřícné jednání ing. Jany Rouček ze společnosti Bazény relax s.r.o., která bezprostředně reagovala na naše dotazy a veškeré požadavky nám srozumitelně vysvětlila. Zároveň jsme si domluvili nezávaznou návštěvu v bazénovém centru v Roudnici nad Labem, kdy z této návštěvy jsme již odjížděli se závaznou objednávkou bazénu Malorka. Dále bychom chtěli vyzdvihnout příjemné jednání zástupců firmy p. Knoblocha, který nám dovezl technologii a p. Linharta, který přijel bazén zprovoznit. Bazén je nyní i zastřešen a vzhledem k nižším denním červencovým teplotám se koupeme každý den.

S firmou Bazény relax s.r.o. máme výbornou zkušenost a již jsme Vaši firmu doporučili dalším svým známým, kteří realizaci bazénu zvažují. Těšíme se na další spolupráci, kdy při zazimování, rádi využijeme Vaši odbornou pomoc.Moc děkujeme za realizaci bazénu Malorka a následný servis

S pozdravem

Anna a Martin Lidinských

realizace bazénu Korsika s obloukovým zastřešením

Dobrý den!

I s malým bazénem lze sehrát velké divadlo:

Předně musím říct,že když ženská část naší rodiny přišla s tím,že by chtěla bazén na naší malé zahrádce,tak jsem uvažoval o svém přesunu do nějakého diagnostického ústavu.Důvod byl jednoduchý – bydlíme totiž v zástavbě rodinných domů ze 30.let minulého století.Hlavním znakem jsou malé zahrádky nepřístupné pro jakoukoliv větší techniku a terénní převýšení zahrádky proti ulici přes 2m.Že jsme měli v tu dobu konečně hotové venkovní dlažby,zahradní schody a všechny terénní úpravy už mně dnes připadá jako bezvýznamný problém.

Nicméně ochota zaměstnanců bazénů RELAX,pomoc kamarádů,rodiny a vstřícnost sousedů nám umožnila dílo vykonat.

Pár momentů z realizace:
-malý bagřík šířky 1,00m jsme dostávali na zahradu uličkou mezi domem a garáží přes hotové zahradní schody 3 hodiny
-výkop jsme vozili ručně v kolečkách do kontejnerů v ulici(raději jsme to nepočítali)
-bazén se osazoval jeřábem z 20m vzdálenosti ze sousedního pozemku
Aby to stálo za to,tak jsme nechali bazén zastřešit a udělat přípravu pro tepelné čerpadlo.

Teď už si jenom užíváme a já chci poděkovat všem,kdo nám pomohli a na začátku doporučili Vaši firmu a tím mě zachránili od toho ústavu.

Přeji všem bazéňákům pěkná teplá léta!

Libor Mudra

realizace bazénu Malorka s obloukovým zastřešením

Asi nejzajímavější je, jak jsme se vůbec k bazénu dostali. To jsme takhle jednou ráno lenošili v posteli a najednou slyším „Letos už na tu dovolenou poletíme, že jo?“. Představa několik hodin strávených v letadle s našimi tehdy rok a půl starými dvojčaty byla strašidelná. V hlavě mi jen znělo „Rychle, mysli, jak z toho ven?“. A tehdy mě to napadlo:
„A nechceš raději vylehávat u bazénu na zahradě?“.
„To už jsme tu měli, a víš jak to dopadlo…“
„Ale ne – myslím fakt bazén, ne nafukovací cachtadlo.“

No a dovolená byla zažehnána 🙂 A pak to začalo, googlení, čtení článků, vymýšlení kde by mohl být. Pak schůzky v typických „bazénových masokombinátech“ . Nikdo nás ale pořádně nezaujal. Pak mi jeden den google někde podstrčil reklamu na nějaké bazény v Roudnici. Kliknu a: „Hele, tady mají fakt hezký web a mají otevřeno i v sobotu. Nezajedeme se podívat?“. Jeli jsme. V Roudnici jsme strávili celou hodinu, ale já už po deseti minutách věděl (ještě než jsme vůbec znali nabídku / ceny / možnosti), že bazén budeme chtít od nich. Všichni milí, zkušení a bazénů znalí profesionálové a navíc s tak nějak víc lidským jednáním než jsme byli „zvyklí“. Prostě to byl Relax – i děti nám zabavili tak, že se jim nechtělo domů 🙂 Další týden jsme domluvili ceny, zamluvili termín, objednali počasí a začali se připravovat. Já si řekl, že vše zvládnu sám – aby taky ne, když od „relaxářů“ jsem dostal nesčetně praktických i odborných rad jak na to. Takže výkop, štěrk, drenáže, sítě, beton a základy by byly. Pak šup tam s bazéném, šachtou a vše nechat pozapojit. No a pak jsem měl „skvělý“ nápad: „Nechám si co dvě hodiny přivážet dva kubíky zavadlého betonu a kolečkem to budu rozvážet kolem bazénu, to přeci musím za dvě hodiny než zažne tvrdnou vždy bez problémů zvládnout, ne?“. No, dal bych si za to teď facku 🙂 Jako jo, nakonec jsem to i v tom jarním vedru zvládl, ale ke konci dne se mi chtělo brečet – že já si nedomluvil někoho na výpomoc. Záda trpěly ještě několik týdnů po tom… Ale co. BAZÉN už se dal používat! A byla to paráda – ten den sice jen pár sekundová (10°C, brrr), ale ve vlastním!

Bazén a okolí jsme během roku zvládli zapojit do zahrady a teď už si jen užíváme pohodičku. Naši (nyní už pětiletí) rošťáci se sami naučili plavat po pár týdnech i bez pásu a teď už jen blbnou s protiproudem, skáčou ze všech stran a v poslední době jen loví ze dna gumovou palici – že jim tam prej omylem vždy spadne 😀

Jo a pak ta údržba. Ta je neskutečná! Vysávání? Pche – se zastřešením tak maximálně párkrát za sezónu. Chemie? Zapomeňte – žádná chemická laboratoř jak s gumovým cachtadlem – základem je „na jaře osol a pak se nestarej, funguje to samo“.

Co dodat – bazén od Relaxu je pro nás fakt relax! Totální!

Doporučuje rodina Nádraských

realizace bazénu Malorka s obloukovým zastřešením

Horké, dlouhé a nekončící léto v minulém roce nás postavilo do situace, jak nejlépe nahradit opakovaně propíchnutý nafukovací bazének pro naše vnoučata. Mohly za to naše kočky, které se do bazénku chodily napít.

Seznámil jsem se s bazénovou problematikou, ptal se lidí na své praktické zkušenosti s bazény. Na otázky hledal odpovědi.
Jako nejdůležitější vlastnost považuji dlouhou životnost bazénu a jeho opravitelnost. Na ošetřování vody jsem vsadil na solničku.
Navrhl jsem tedy manželce návštěvu Relaxu v Roudnici.

Cesta za bazénem měla několik překvapivých až zázračných momentů, které jen naznačím. Nebudu je popisovat, protože když si tím člověk neprojde a nezažije, neví.

…soulad s manželkou
…pokrytí finančních nákladů
…výstavba – provedená ve ztížených podmínkách s minimální pomocí a za souběhu čištění lesa po těžbě a výroby, navožení a vyrovnání 60 m3 palivového dřeva, které jsem dokončil 7.9.2017

Bazén je od spuštění technologie hojně využíván naší rozvětvenou rodinou. Jsem rád, že jsme si ho mohli pořídit. Solnička funguje tak, že jsme přes léto nemuseli použít jakoukoli chemii. Všem bych z osobní zkušenosti doporučil zastřešení bazénu.
Neposekaná tráva na obrázku měla dva důvody. Ochranu nově zasetého trávníku za parných letních dnů, ale také nedostatek mého času pro údržbu zahrady.

Přeji Vám vše dobré!

Radoslav Nejedlo.

realizace bazénu Malorka s nízkým víceobloukovým zastřešením

Dobrý den,

Posílám fotky našeho bazénu. Pořizovali jsme loni v dubnu a maximální spokojenost.

Děkujeme

Obdržalovi

realizace bazénu Havai s vysokým zastřešením s jednou šikminou

Dobrý den,

rádi bychom vám chtěli poděkovat za perfektní službu při realizaci našeho bazénu. Hodně si ceníme toho, že vše zafungovalo dle dohodnutých podmínek bez jediné komplikace. Přestože umístění do svažitého terénu vyžadovala kompletní rekonstrukci zahrady.

Výsledek nás potěšil natolik, že od letošního května, kdy jsme dokončili realizaci bazénu se zahradou, trávíme téměř každou volnou chvilku s dětmi na zahradě koupáním a relaxací. Máme tři děti, a každý z rodičů si dokáže představit, co to znamená, když chcete vyrazit s dětmi na koupaliště nebo někam na výlet. Zabalit jim věci, svačiny, oblíbené hračky, naložit do auta, prostě náročná logistika, kdy takový výlet zabere celý den. Dnes máme všechno na naší zahradě, prostě při ruce, úžasná výhoda, kdy dokážete využít celý den daleko plnohodnotněji. A večerní koupání při zapnutých halogenech:-)

Přestože pořízení bazénu Havai s tepelným čerpadlem, protiproudem, elektrolýzou a vysokým atypickým zastřešením byla větší investice rovnající se pořízení nového vozidla vyšší řady, tak dnes už vím, že jsme investovali správně do svého zdraví a spokojenosti našich dětí, což vám jízda v novém autě neumožní:-)

Přejeme společnost Bazény Relax mnoho dalších spokojených zákazníků a krásné letošní léto.

S pozdravem

A.Plášek s rodinou

realizace bazénu Malorka se zastřešením ze zdi

Dobrý den,
chtěl bych Vám všem moc, moc poděkovat za realizaci bazénu, neméně pak panu Součkovi, ten si musel se mnou užít dotazů atp.😊

Manželka měla sen, který jsem myslel, že je nereálný, až jsem si dodal odvahy a během 3 měsíční usilovné práce, hlavně díky Vaší vynikající spolupráci se tento sen stal skutečností a vznikl relaxační ráj plný pohody a zážitků.

V příloze pár obrázků realizace a trochu historie, nyní musíme dokončit okolí bazénu a bude vše kompletní a poté mohu poslat další foto.

Pane Součku měl jste pravdu jedno světlo je krásné, ale dvě by byl luxus, rodinná kritika na mě.😊

Mějte se hezky

Děkuji týmu Bazény – relax za splnění snu

S pozdravem

Jiří Procházka s rodinou

bazén Malorka s vysokým víceobloukovým zastřešením

Dobrý den,

Posílám krátký příběh, jak si užíváme bazén.

Bazén jsme si pořídili teprve loni na podzim, takže toto byla naše první koupací sezona.

Děti se odvážně koupaly již v dubnu o Velikonocích, ale já a sestra jsme si počkaly, až bude mít bazén krásných 28 stupňů. A vyplatilo se. Od června si denně užíváme vodních hrátek nebo jen tak relaxujeme v našem úžasném bazénu.

Děkuji a přeji příjemný den

Petra Procházková

realizace bazénu Korsika s nízkým zastřešením se dvěma šikminami

Přeji krásný den,

v příloze Vám posílám loňské zhotovení bazénu, s provedením Vašeho výrobku jsem opravdu velice spokojen.

Ještě k fotkám, chybí mi oddělit bazénovou část od zahradní živým plotem a bude to jak má být.

S pozdravem

Miroslav Seifert.

realizace bazénu Malorka s nízkým víceobloukovým zastřešením

Dobrý den,

příběh našeho bazénu začal začátkem května 2018. Manžel večer při posezení pod pergolou řekl, že by nebylo špatné udělat pořádný bazén. Měli jsme do té doby klasický nadzemní s konstrukcí a dnes si jsem jistá, že už ho prostě nechtěl každý rok stavět a na konci krátké sezóny demontovat. Navíc po asi 4 letech užívání se začaly objevovat dírky a bazén protékal. Já jsem nikdy bazén moc neřešila, protože jsem ho využívala opravdu jen ve velkých vedrech, kdy voda byla teplá. Jinak ne – v noci vždy voda vychladla a koupání pro mě nebylo příjemné.

Nicméně začaly diskuze o bazénech a hledání informací na internetu. Jedno bylo jasné od začátku – vždy se snažíme realizaci řešit přímo s výrobcem a nikoliv s obchodníkem. Proto jsme chtěli českou firmu a ideálně v dostupné vzdálenosti. Narazila jsem na vaše webové stránky a zaujaly mě. Ano, to je přesně to co chceme, český výrobce, s letitými zkušenostmi a velice dobrými referencemi. Mladší dcerka odjela na konci května na školu v přírodě a my s manželem jsme se rozhodli pro návštěvu bazénového centra. Že se jen tak podíváme – ve finále jsme odjížděli s cenovou nabídkou a během pár dní jsme podepsali smlouvu.

Na realizaci jsme si nechali více než 2 měsíce, nechtěli jsme si kazit plánovanou dovolenou starostmi. Pak vše vypuklo – příprava zahrady, výkopové práce (chtělo se mi chvílemi brečet, když jsem díky suchému a horkému počasí viděla tu spoušť a tuny prachu). Během toho všeho probíhala další rozhodnutí o finální podobě. Přišel den D (8.8.2018) a dovoz bazénu. Vše proběhlo dle dohody naprosto v pořádku a naše představy se začaly pomalu plnit. Zdaleka ještě nemáme hotovo, domeček na technologii nemá finální střechu, chybí chodníček ze zámkové dlažby k terase i osvětlení k terase stále nemáme vybrané, ale bazén od května plně využíváme a mohu říci, že nemalé investice vůbec nelitujeme. Naopak, bylo to to nejlepší rozhodnutí. Díky solničce je údržba prakticky nulová, ale voda křišťálově čistá. Zastřešení teplotu vody krásně udrží na 29-30°C – tepelné čerpadlo jsme zapnuli párkrát v květnu a podobně plánujeme ke konci léta – takže i pro mě je koupání radostí.

Musím dodat, že ze strany vaší firmy vše probíhalo naprosto bezproblémově, po celou dobu jste byli ochotní, vstřícní a vždy jste nám vše detailně vysvětlili. Zapojení a zprovoznění bazénu vaším technikem proběhlo též na jedničku. Jsme rádi, že jsme si vybrali skvělou českou firmu, která odvedla svoji práci perfektně a my velice rádi dáváme reference dále. Ale hlavně dnes a denně si užíváme a díky vám opravdu relaxujeme :).

S díky

Šmahelovi

realizace bazénu Korsika

Dobrý den.

Předem mého e-mailu, bych chtěl pokorně poděkovat panu Ing. Vláškovi a celému týmu, který se podílel na realizaci bazénu Korsika v Lomu, Šrámkova 848. Nechal jsem si doporučit slanou jednotku a hned první sezóna potvrdila skoro nulovou aktivitu (údržbu) z mé strany. Voda jako křišťál…Bazén je opravdu výsledkem profesionálů. “Wau” 🎩

Nemusím zmiňovat chod bazénu, kvalitu skořepiny atd., Vy sami víte za mnoholetou zkušenost, jak je dílo dokonalé. Nejsem člověk, který moc chválí, ale zde šetřit slovy nemusím. Opravdu si to zasloužíte. Drahokam od Vás jsme se s rodinou snažili posadit v uvozovkách do hedvábí a myslím, že se povedlo…Jsem detailista, realizace nebyla vůbec jednoduchá, ale co dnes je. Vy jste mi ulehčili práci o půlku a s tou druhou se s Vámi rád podělím.

Celkové bazénové zázemí si moc užíváme. Relax, pohoda a smích rodiny je odměnou, která za to vždy stojí. Ještě jednou moc díky profíci…👍🏻

S pozdravem Tichý Jr.

realizace bazénu Korsika

Léčivý bazén,

tak lze jednoznačně označit nový bazén KORSIKA, který jsme si v letošním roce pořídili od firmy Bazény relax s.r.o. Bazén má na nás prokazatelně blahodárné účinky, neboť zcela v pohodě přežíváme letní vedra. Velmi dobře víme, že všude dobře, ale ve vodě při třiceti stupních nejlépe, voda je prostě osvěžením života. Není nic lepšího než se v parných letních dnech vykoupat, lehnout a odpočinout u bazénu. Někdy stačí jen tak si máchat nohy a se sluníčkem v zádech popíjet vínečko. A co pak si užívat vodních radovánek každý den doma ve vlastním bazénu a nemuset čekat na volné dny či víkendy, až bychom se sbalili a rozjeli někam za vodou. Osvěžit se po náročném dni nebo procházce či jízdě na kole, aniž bychom museli opustit milované domácí prostředí, bazén na naší zahradě a někam se plahočit k řece, rybníku či koupališti. Využíváme svého soukromí. Veřejné bazény s hlavou na hlavě nás již neberou. Léčivý bazén KORSIKA je pro nás v seniorském věku opravdu jedinečným řešením pro svěží léto, letní pohodu a pro společnou zálibu celé rodiny. Čas trávený u bazénu nás moc baví. Bazén o nás perfektně pečuje, prožíváme u něj naše rodinné lázně pro udržení kondice a dobré nálady.

S pozdravem

Helena a Vladimír Tichý

realizace bazénu Malorka s obloukovým zastřešením

Realizace bazénu Malorka s obloukovým zastřešením

Pro náš vysněný bazén jsme se rozhodli v říjnu 2018. Proto jsme navštívili firmu RELAX Roudnice nad Labem.
Zde jsme se setkali s velmi profesionálním přístupem a ochotou poradit. Zemní práce jsme začali ještě koncem roku 2018, při výkopové práci jsme narazili na skálu. Byl to celkem oříšek, ale nakonec se vše podařilo. Bazénovou skořepinu nám dovezli na jaře 2019. Po úpravě terénu začalo první koupání. Od dodání zastřešení v srpnu se bazén využívá takřka denně. Zastřešení ohřívá vodu až na 30 stupňů bez dalšího zdroje. Velká spokojenost je i se slanou vodou. Všem vřele doporučuji.

Pořízení bazénu doporučuji každému a jako dodavatele každopádně firmu bazény Relax, která nás v tomto směru rozhodně nezklamala.

Vondráček Miloš – Dobronín

Bazénové centrum

  • Experti plně k dispozici. Pro vás.
  • 15 bazénů k prohlédnutí a vyzkoušení.

Naplánujte si návštěvu

Nezávazná poptávka

  • V klidu nám napište po jakém bazénu toužíte
  • Nabídka do 2 pracovních dní

Poslat poptávku

Online schůzka

  • VIP péče v pohodlí vašeho domova
  • V den a čas, kdy se vám to hodí

Rezervovat termínZJISTĚTE VÍC V NAŠÍ PORADNĚ