Menu

Není důvod čekat.
Pokud chcete v létě bazén, rezervujte si ho nejlépe hned teď

Materiály zdražují, bazénové i stavební firmy mívají plno na několik měsíců dopředu. Jestliže chcete letos stihnout koupací sezónu, objednejte si bazén už teď.

Když si bazén rezervujete hned,
ušetříte peníze i spoustu starostí

Vyhnete se obrovské inflaci

Na podzim a v zimě materiály, technologie i stavební práce zdražovaly každý týden o několik procent. Nikdo neví, co se stane na jaře, ale dolů to nejspíš nepůjde. Když si u nás teď zarezervujete bazén, cenu vám až do léta podržíme.

Zarezervujete si stavební práce

Teď je to ještě dobré, ale až se na jaře naplno rozjede stavebnictví, můžete na bagr čekat několik týdnů. A na firmu, co vám bazén zabetonuje, dva měsíce. Je lepší jejich kapacity zarezervovat předem.

Nebudete tolik pod tlakem

Když začnete bazén řešit už teď, můžete se v klidu ptát, porovnávat a rozmýšlet. Když s tím začnete v květnu, budete rádi, když vám bazén do léta někdo dodá. Často pak musíte brát jen to, co zbylo.

Uděláte si to hezké i okolo bazénu

Jedna věc je bazén do léta zprovoznit, druhá věc je zařídit obklady nebo hezký trávník. Abyste se nekoupali na staveništi, je ideální, když bazén usadíte v květnu nebo nejpozději v červnu, ať stihnete i práce okolo.

Jak jsme na tom aktuálně
s kapacitami?

Poptávka po bazénech převyšuje naše výrobní kapacity.
Do léta to ale pořád ještě stíháte.

 • Na březen a duben už jsme kompletně vyprodaní.
 • Na květen jsme plní z 91 % a stíháme vyrobit posledních pár bazénů.
 • Na červen jsme plní z 54 % a přijímáme další rezervace.
 • Na červenec jsme plní z 23 % a přijímáme další rezervace.
 •  

Přijeďte si vybrat

 • výstavní plocha přes 5 000 m2
 • vždy přes 15 bazénů k vidění

Chci vědět víc

Nezávazně poptejte

 • vyplníte do 5 minut
 • nabídka pro vás zdarma

Chci cenovou nabídku

Zavolejte

 • ihned vám poradíme
 • pracovní dny 8:30 – 17:00

Chci zavolat

Zkušenosti zákazníků

p. Skřivánek

Dobrý den,

 

Bazén od vás je neskutečná zábava…. Ani jsme netušili, jak moc ho budeme využívat…tzn. denně:). Máme ho situovaný před terasou a proto není problém pro naši čtyřletou dceru ani v devět hodin večer nás uprosit, že se chce jít ještě koupat. Vzhledem k vysokému zastřešení, které se nám maximálně osvědčilo, není jediný den v létě bez koupání. … a protiproud?… tak to jsme už vůbec netušili, kolik se s ním dá užít zábavy. Na to klasické využití, tedy plavání v protiproudu snad ještě ani nedošlo, ale na soutěže, kdo připluje na lehátku dříve na druhou stranu, nebo kdo doplave rychleji s pomoci protiproudu, tak na ty dochází při každé příležitosti ….. nebo se jen tak nechat unášet a vozit po hladině na lehátku… prostě protiproud je bezva věc, na kterou nedáme dopustit a všem doporučujeme. Bazén už prošel několikrát i zátěžovou zkouškou … rozuměj, např. 6 dětí ve věku 2 měs. – 4,5 roku a šest dospělých najednou…. to bylo zábavy :-))). Zahradu bez bazénu už si neumím ani představit…. DÍKY VÁM  za vše!!! (pomoc při výběru, trpělivost s nerozhodným zákazníkem a v neposlední řadě i ochota kdykoliv poradit po telefonu)

Daniel Skřivánek s rodinou

 

Bazén Bazén Malorka

Zastřešení Vysoké víceobloukové zastřešení

Lokalita

P.Procházka

Bazény Relax jsme si vybrali na základě skvělých referencí a jsem rád, že mohu další pozitivní přidat. Od začátku do konce naprosto profesionální přístup. Nejvíce jsem ocenil možnost zkonzultovat umístění bazénu a technologie a nejednou jsem volal s prosbou a dotazem. Samotná realizace probíhala bez nejmenších problémů a díky tomu máme za sebou první parádní koupací sezónu. Pokud bych se znovu rozhodoval, tak bych opět volil bazény Relax.

Bazén Bazén Malorka

Zastřešení

Lokalita

V jednom z těchto bazénů
se už v létě můžete koupat

Bazény vyrábíme přes třicet let, 98 % zákazníků nás doporučuje dál a v bazénovém centru v Roudnici nad Labem si bazény můžete prohlédnout naživo. A až si vyberete, dostanete od nás přesný termín dodání, ať můžete naplánovat ostatní stavební práce.Přijeďte si vybrat

 • výstavní plocha přes 5 000 m2
 • vždy přes 15 bazénů k vidění

Chci vědět víc

Nezávazně poptejte

 • vyplníte do 5 minut
 • nabídka pro vás zdarma

Chci cenovou nabídku

Zavolejte

 • ihned vám poradíme
 • pracovní dny 8:30 – 17:00

Chci zavolat