Akce: bazén se zastřešením až o 50 000 Kč levněji
×
Menu

Ušetřete na novém bazénu se zastřešením až 50 000 Kč

Chci vědět víc

 • až 30 000 Kč sleva na bazén
 • až 20 000 Kč sleva na zastřešení
 • garance dodání do 4 týdnů

Chci vědět víc

5 důvodů, proč se vám investice do bazénu vyplatí

Nízké zastřešení bazénu

Nízké zastřešení bazénu

Bazény jsou náš život už víc než 30 let. Doslova. Vyrábíme je, prodáváme a zároveň se v nich koupeme. Během těch let jsme posbírali tisíce a tisíce zkušeností. Našich i zákaznických. A toto nám z nich vyšlo.

1. Investice do bazénu nebudete litovat

Roky nám trvalo, než jsme vyladili zahradní bazény k dokonalosti tak, aby byly nejen pěkné, ale také dlouho funkční. Proto je vyrábíme z laminátu, ze stejného materiálu jako závodní auta nebo letadla. Je krásný, příjemný a bez spojů. Díky tomu je také neuvěřitelně trvanlivý. Co do vzhledu, tak do dlouhověkosti. Bazény, které jsme instalovali před 30 lety, většinou dodnes slouží bez jediné vady a nutnosti investice do oprav. Myslíme, že 98% spokojenost našich zákazníků je milým potvrzením těchto slov.

2. Soukromí je k nezaplacení

Veřejná koupaliště nacpaná k prasknutí, o čistotě vody se dá zdatně polemizovat (snad jen s výjimkou biotopů) a hluk ze všech stran. Pro mladé dospělé je možná návštěva koupaliště společenskou záležitostí, rodiny s dětmi a vyzrálejší generace tam ale dost trpí.

Bazén na zahradu je přesně podle vašich představ, soukromí zajistí nejen intimita zahrady, ale zvýšit ho můžete zelení kolem bazénu nebo zastřešením. To už dnes umí krásně zapadnout do designu zahrady a jak moc bude průhledné, si zvolíte vy sami. Ve finále si tak můžete pobíhat kolem bazénu úplně bez plavek a nikdo vás neuvidí.

3. Úmorné vedro vás přestane trápit

Léta bývají v našich končinách čím dál teplejší. Dokonce na to existují i výzkumy: podle webu Fakta o klimatu vzrostla průměrná teplota v ČR od roku 1961 o 2,2 °C, nejmarkantnější rozdíly jsou v letních (červenec a srpen) a zimních měsících (prosinec a leden). Co to znamená? Víc propocených triček a častější touha po chladivém osvěžení ve vodě. Když ho máte na zahradě, je to k nezaplacení. A naši klienti potvrzují, že v bazénu tráví čas v nejteplejší sezóně i několikrát denně. To týdenní dovolená u moře nemůže nikdy vyvážit.

4. Řekněme si to v penězích

Pojďme zkusit pár propočtů na našem nejprodávanějším bazénu Malorka, který si naši zákazníci nejčastěji pořizují za cenu v rozmezí 300 – 600 000 Kč (včetně terénních úprav, obkladů a technologií). I při historicky nejvyšších cenách energie vyšel provoz nezastřešeného bazénu ročně na 6000 Kč. Většina našich klientů potvrzuje, že od chvíle, co si pořídili bazén na zahradu, nevkročili na veřejné koupaliště nebo do veřejného bazénu a na dovolené jezdí sporadicky. Zjistili totiž, že nejlépe je jim doma. 

A teď se pojďme podívat na to, kolik peněz nejspíš utratíte, když bazén nemáte. Pro výpočty kalkulujeme s rodinou – dvěma dospělými a dvěma dětmi do 15 let:

 • Během léta zajedete 10 x na veřejné koupaliště (cena rodinné vstupenky je cca 400 Kč). To jsou 4000 Kč bez dopravy a občerstvení na místě.
 • Možná 2x za rok si uděláte radost návštěvou aquaparku. Rodinné vstupné do nejoblíbenějšího českého vyjde na 3049 Kč. To je 6098 Kč ročně bez dopravy a občerstvení na místě.
 • Jednou ročně vyrazíte na týdenní dovolenou. Odpočinek na oblíbeném ostrově Kréta v průměrném hotelu s polopenzí vás vyjde minimálně na 70 000 Kč.

Suma sumárum jsou roční náklady na relaxaci spojenou s vodními radovánkami mimo domov 80 098 Kč. Nenapadlo vás, že za ty roky už by se vyplatilo mít vlastní bazén?

Pokud tuto sumu zkonfrontujeme s cenou na pořízení a provoz bazénu, zjistíme, že investice do bazénu se vrátí už za necelé 4 roky a ve finále si díky bazénu budete moci dovolit jednou za pár let kvalitnější a dražší dovolenou. A to se držíme holých faktů. Pokud bychom k propočtům přidali i tu svobodu skočit si do bazénu několikrát denně třeba jen na 10 minut, protáhnout svaly kdykoliv po práci na zahradě, odpočinout po náročném pracovním dni a nechat vodu odplavit všechny starosti světa, zjistíme, že bazén je vlastně skvělá investice do rodinné pohody.

5. Bazén zvýší hodnotu vašeho domu

Víte, co je skvělé? Že suma, kterou investujete do bazénu je ve vaší zahradě trvale uložena a dokáže výrazně zvednout cenu vaší nemovitosti. Je nám jasné, že ve chvíli, kdy si pořizujete bazén, nejspíš ani náhodou neuvažujete o tom, že byste měli svůj dům prodávat. Jenže život je nevyzpytatelný a kdyby na to náhodou jednou došlo, potvrdí vám realitní makléři, že ho prodáte o 15 – 20 % výhodněji než bez bazénu. Tedy za předpokladu, že si pořídíte luxusní zapuštěný bazén, na kterém se neprojeví zub času ani po letech každodenního používání. A to ty naše z Roudnice jsou.

 

Váháte, který bazén si vybrat? Potřebujete s čímkoliv nezávazně a zdarma poradit? Ozvěte se nám, jsme tu pro vás.

Zkušenosti našich zákazníků

“Největší radost mám, když tam řádi děti. A já teda řádím s nima!”
Hanušovi

“Mám rád tam jen tak ležet, poslouchat muziku, koukat na děti a relaxovat.”
p. Svetík

”Nejradši mám když je tam plno. A můžu tam blbnout s dětma.”
p. Matys

“Když si tam člověk vleze, tak zapomene na starosti. Je to fakt relax.”
p. Bicek

Bazénové centrum

 • Experti plně k dispozici. Pro vás.
 • 15 bazénů k prohlédnutí a vyzkoušení.

Naplánujte si návštěvu

Nezávazná poptávka

 • V klidu nám napište po jakém bazénu toužíte
 • Nabídka do 2 pracovních dní

Poslat poptávku

Online schůzka

 • VIP péče v pohodlí vašeho domova
 • V den a čas, kdy se vám to hodí

Rezervovat termín

Sdílejte článek s přáteli sdílet sdílet


Další podobné články