Akce: bazén se zastřešením až o 50 000 Kč levněji
×
Menu

Ušetřete na novém bazénu se zastřešením až 50 000 Kč

Chci vědět víc

  • až 30 000 Kč sleva na bazén
  • až 20 000 Kč sleva na zastřešení
  • garance dodání do 4 týdnů

Chci vědět víc

Obdélníkové bazény se zakulacenými rohy snoubí krásu, eleganci i praktičnost

Obdélník s kulatými rohy je pro bazén podle posledních výzkumů i našeho dlouholetého pozorování nejlepší kombinací. Jestli hledáte bazén na zahradu, který budete milovat nejen z hlediska pohodlí, ale také údržby, rozhodně je pro vás tento typ správnou volbou.

obdélníkový bazén se zakulacenými rohy

Obdélníkový laminátový bazén se zakulacenými rohy

Skvěle se hodí do všech typů zahrad

Zatímco obdélníkové bazény s ostrými rohy podtrhnou eleganci moderních zahrad, kulaté rohy zdánlivou přísnost geometrického tvaru trochu zmírní. Hranaté bazény s kulatými rohy se proto hodí úplně do každé zahrady.

Obdélník je ideální pro sport i odpočinek

Podobně jako klasické plavecké bazény jsou i obdélníkové se zakulacenými rohy navržené tak, aby se v nich dobře plavalo. Pro klasické plavecké styly vždy volte bazény širší než 2,5 m, aby vám stěny nepřekážely v pohybu. Délka může být variabilní dle vašich preferencí a možností zahrady, v tomto ohledu platí, že kratší délku bez problémů doženete kvalitním protiproudem. 

Všechny naše bazény vybavujeme vnitřním schodištěm, které jsme speciálně navrhli tak, aby bylo nejen bezpečné (je vybaveno protiskluzovou úpravou), ale také pohodlné třeba pro případ, že si chcete ve vodě sednout, opřít se a relaxovat. Navíc je v každém z našich bazénů umístěné tak, aby zbytečně neubíralo místo pro plavání.

Praktické na čištění

Obdélníkové bazény do země se zakulacenými rohy se velmi snadno udržují. V kulatých rozích se nemají tendenci usazovat nečistoty, navíc jsou snadno přístupné, ať už se rozhodnete bazén čistit ručně nebo zainvestujete do automatického bazénového vysavače. Naše bazény navíc vyrábíme z lehkého a odolného laminátu, na kterém se nečistoty usazují nejméně ze všech dostupných bazénových materiálů (pomineme-li finančně náročnější nerez). Práci s údržbou vám tak šetříme ještě před tím, než si bazén vůbec pořídíte. 

Jednoduché na zastřešení

Zastřešit obdélníkový bazén je velmi snadné a ze všech možných tvarů zastřešení také nejlevnější. Dokážete zakrýt komplet celý bazén bez nutnosti schovávat pod střechu i okolní prostory, které byste nevyužili.

 

Nevíte si rady, jaký bazén se pro vaši zahradu hodí? Podívejte se i na ostatní typy bazénů, třeba mezi nimi najdete svého favorita.

Zkušenosti našich zákazníků

“Největší radost mám, když tam řádi děti. A já teda řádím s nima!”
Hanušovi

“Mám rád tam jen tak ležet, poslouchat muziku, koukat na děti a relaxovat.”
p. Svetík

”Nejradši mám když je tam plno. A můžu tam blbnout s dětma.”
p. Matys

“Když si tam člověk vleze, tak zapomene na starosti. Je to fakt relax.”
p. Bicek

Bazénové centrum

  • Experti plně k dispozici. Pro vás.
  • 15 bazénů k prohlédnutí a vyzkoušení.

Naplánujte si návštěvu

Nezávazná poptávka

  • V klidu nám napište po jakém bazénu toužíte
  • Nabídka do 2 pracovních dní

Poslat poptávku

Online schůzka

  • VIP péče v pohodlí vašeho domova
  • V den a čas, kdy se vám to hodí

Rezervovat termín

Sdílejte článek s přáteli sdílet sdílet


Další podobné články