DODÁNÍ BAZÉNU DO 4 TÝDNŮ
×
Menu

Garance dodání bazénu do 4 týdnů

Chci vědět víc

  • Chcete se koupat ještě tuto sezónu? S námi to zvládnete.
  • Garance dodání platí na všechny bazény v naší nabídce.
  • Akce je platná do 30. 6. 2024

Chci vědět víc

Zastřešení bazénu zvýší bezpečí pro děti i domácí mazlíčky

Nízké zastřešení z pohledu od domu, které zároveň disponuje výhodami vysokého krytu, kde si lze posedět a převléknout se.

Nízké zastřešení z pohledu od domu, které zároveň disponuje výhodami vysokého krytu, kde si lze posedět a převléknout se.

Jakmile se z vás jednou stanou rodiče, už nikdy se nezbavíte strachu o děti. Je jedno, jestli jim je rok nebo deset. Zapuštěný bazén bývá v tomto ohledu často velmi diskutovanou záležitostí. Má to cenu? Není to zbytečný risk? Všichni jsme nejspíš slyšeli nebo četli o někom, jehož dítě se v bazénu zranilo nebo dokonce utopilo… A to nemluvíme o nebezpečí utonutí pro domácí mazlíčky. Kočky, králíčci nebo morčata sice v největší nouzi plavat dovedou, ale při pádu do bazénu se z něj neumí dostat.

Sami jsme rodiče větších či menších dětí, máme domácí mazlíky a jejich bezpečí je pro nás na prvním místě. Proto u nás nemají místo bublinkové fólie na bazén nebo bazénové rolety. Fólie se proboří, jakmile na ně kdokoliv stoupne, bazénová roleta sice podle typu určitou nosnost má, ale hrozí u ní riziko, že skřípne nebo přikryje kohokoliv, kdo by před ní včas neutekl při zavírání. 

Z hlediska bezpečí je jistotou bazénové zastřešení z průhledného materiálu nebo atypické zastřešení s průhlednou pohledovou stranou. Standardně dodáváme zákazníkům uzamykatelné zastřešení bazénu, na přání umíme vyrobit s každým sektorem uzamykatelným zvlášť. Tento drobný prvek bazén uchrání před nežádoucím vniknutím malých nezbedů a pokud do bazénu přes kryt vždy uvidíte, není důvod k obavám. 

Bazénové centrum

  • Experti plně k dispozici. Pro vás.
  • 15 bazénů k prohlédnutí a vyzkoušení.

Naplánujte si návštěvu

Nezávazná poptávka

  • V klidu nám napište po jakém bazénu toužíte
  • Nabídka do 2 pracovních dní

Poslat poptávku

Online schůzka

  • VIP péče v pohodlí vašeho domova
  • V den a čas, kdy se vám to hodí

Rezervovat termín

Sdílejte článek s přáteli sdílet sdílet


Další podobné články