Ještě jste si neobjednali bazén na tuto sezónu? U nás to díky garanci dodání do 4 týdnů ještě stihnete.
×
Menu

Sleva až 40 000 Kč na nový bazén a zastřešení! - Garance dodání do 4 týdnů

Chci vědět víc

 • sleva až 20 000 Kč na bazén
 • sleva až 20 000 Kč na zastřešení
 • platí do 30. 4. 2024

Chci vědět víc

Má smysl investovat do zastřešení bazénu? Pokud se chcete koupat až 8 měsíců v roce, tak ano

Věděli jste, že celoroční zastřešení bazénu prodlouží koupací sezónu až na víc než půl roku? Jestli kupujete nový zapuštěný bazén, nejspíš máte plnou hlavu toho, jaký konkrétní typ bazénu vybrat, jaké příslušenství k bazénu pořídit a kam schovat technologie. Je toho hodně, ale jestli vám to okolnosti alespoň trochu dovolí, popřemýšlejte i o zastřešení bazénu

Jde sice o investici navíc, ale díky ní ušetříte hromadu práce a z bazénu se budete těšit ještě víc. Mezi našimi klienty nenajdeme žádného, kdo by bazénového zastřešení litoval. 

Celoroční zastřešení bazénu budete milovat, protože:

 1. Ubere vám spoustu práce s čištěním bazénu. Prostě otevřete kryt a můžete skočit do čisté vody. Žádné spadané listí, nafoukaný nepořádek ze zahrady nebo špína.
 2. Dopřejete si maximální soukromí. Schováte se před zraky sousedů nebo ruchem z ulice, když budete chtít. Materiál na zastřešení bazénu může být průhledný i neprůhledný (nebo poloprůhledný) a zároveň dokáže velmi elegantně zapadnout do zahrady, takže ji nebude vizuálně nijak kazit.
 3. I bez vytápění se budete koupat v teplejší vodě a mnohem déle. Zapuštěné bazény se zastřešením prodlouží koupací sezónu zhruba od května do poloviny září. Když přidáte i tepelné čerpadlo, můžete se koupat až 8 měsíců (výrazní otužilci dokonce celoročně). V koupání vás prostě nezastaví ani špatné počasí.
 4. Vaše děti i zvířecí miláčkové budou v bezpečí. Zastřešené bazény jsou uzamykatelné, takže se k vodě nedostane nikdo, komu neodemknete.
 5. Ušetříte díky němu za elektřinu vynaloženou na ohřev vody v bazénu.
 6. Ochráníte bazén před mrazem. Zatímco nezastřešený zapuštěný bazén v zimě promrzne až do 25 cm, zastřešený bazén v našich podmínkách zamrzne maximálně tenkou vrstvou ledu. Tím pádem je mnohem odolnější vůči jakýmkoliv rozmarům počasí.

Zastřešení vybírejte adekvátně vašemu životnímu stylu

Možností, jaké vybrat zastřešení, je celá řada: od nízkého, které zakryje bazén, ale nebude tolik komfortní pro koupání v chladnějších měsících, až po pochozí vysoké zastřešení bazénu, které umožní skoro celoroční užívání. Výhodou krytů na bazény je, že mohou být i atypické, např. zastřešení bazénu ke zdi nebo na kruhový bazén. 

Řešit najednou bazén se zastřešením nebo zastřešení nějakou dobu počká?

Posuvné zastřešení bazénu není nijak stavebně náročné, ale vyžaduje umístění kolejnic kolem bazénu. Praktičtější a úspornější je proto buď rovnou postavit bazén se zastřešením na klíč nebo s ním předem počítat. Stačí, abyste nám ve fázi plánování vašeho bazénu řekli, že byste v budoucnu rádi měli i zastřešení a my vám bazén navrhneme tak, aby byla instalace zastřešení v budoucnu jednoduchá a bez dalších stavebních úprav a vícenákladů. 

I když si ale vzpomenete až za pár let, že byste chtěli bazén zastřešit, není to neřešitelné. Prostě se nám ozvěte, něco vymyslíme. Dokonce zvládneme zastřešit i plastové bazény nebo jakýkoliv jiný bazén na zahradu, který pochází od konkurence.

Zastřešení bazénů není náročné ani na péči

Možná vás napadá, že háček bude v údržbě zastřešení bazénu. Není. Většině zákazníků stačí, když nechají kryt tzv. opršet. Při větším zašpinění můžete na venkovní i vnitřní povrchy použít tlakový čistič (tzv. vapku) a čistou vodu. 

 

Co na zastřešení říkají naši klienti? Popovídali jsme si o něm s panem Bickem, majitelem bazénu Malorka:

 

 

Bazénové centrum

 • Experti plně k dispozici. Pro vás.
 • 15 bazénů k prohlédnutí a vyzkoušení.

Naplánujte si návštěvu

Nezávazná poptávka

 • V klidu nám napište po jakém bazénu toužíte
 • Nabídka do 2 pracovních dní

Poslat poptávku

Online schůzka

 • VIP péče v pohodlí vašeho domova
 • V den a čas, kdy se vám to hodí

Rezervovat termín

Sdílejte článek s přáteli sdílet sdílet