DODÁNÍ BAZÉNU DO 4 TÝDNŮ
×
Menu

Garance dodání bazénu do 4 týdnů

Chci vědět víc

  • Chcete se koupat ještě tuto sezónu? S námi to zvládnete.
  • Garance dodání platí na všechny bazény v naší nabídce.
  • Akce je platná do 30. 6. 2024

Chci vědět víc

Zastřešení bazénu ušetří spoustu peněz a energie

Bazén s vysokým zastřešením poslouží jako místo, kde si můžete za každého počasí odpočinout třeba s šálkem kávy.

Bazény se zastřešením jsou sice o něco větší investicí, ale vyšší náklady na pořízení bazénového zastřešení se vám bohatě vrátí. Na čistotě vody v bazénu, na vytápění bazénu a také prodlouží koupací sezónu až na 8 měsíců v roce.

Ohřev vody v bazénu už pro vás nebude téma

V našem bazénovém centru máme pěknou řádku let naše bazény v provozu. Některé nezakryté, jiné se zastřešením. Jednu sezónu jsme dokonce pečlivě zapisovali veškeré náklady související s provozem bazénu, podívat se na ně můžete zde. I bez pečlivého zapisování bychom ale věděli, že pokud se povede rok, máme v bazénu se zastřešením už v dubnu vodu teplou 28°C. Běžně, i v chladnějších letech, se naši zákazníci koupou v zastřešených bazénech od půlky května do půlky září, někdy i déle. A to bez tepelného čerpadla nebo jiných zdrojů vytápění bazénu. To sezónu ještě více prodlouží.

Zastřešení zajistí konstantní teplotu vody v bazénu

Je naprosto běžné, že voda v bazénu přes noc trochu zchladne, v nezakrytém bazénu to bývá až o 3°C, a na začátku nebo na konci sezóny bývá na delší koupání pro někoho příliš studená. Jakmile bazén zastřešíte, přes noc voda vychladne jen nepatrně, zhruba o 1°C a koupání je hned příjemnější, ani nemusíte testovat, jestli už sluníčko vodu vyhřálo.

Pod vysokým zastřešením se klidně i převléknete

Když se rozhodnete investovat do zastřešení bazénu, volte vysoké pochozí nebo alespoň střední. Takové, abyste mohli k bazénu dojít oblečeni a do plavek se převléknout až u něj (a naopak). Jak velká je to výhoda zjistíte, jakmile se trochu ochladí, ale voda v bazénu bude stále na koupání. Pobíhání venku na konci září v mokrých plavkách by se vám ani trochu nelíbilo a zbytečně by vám kazilo zážitek z koupání. Pod vysokým krytem si navíc můžete za jakéhokoliv počasí sednout třeba ke kávě a budete schovaní před deštěm, větrem i zimou.

Bazénové centrum

  • Experti plně k dispozici. Pro vás.
  • 15 bazénů k prohlédnutí a vyzkoušení.

Naplánujte si návštěvu

Nezávazná poptávka

  • V klidu nám napište po jakém bazénu toužíte
  • Nabídka do 2 pracovních dní

Poslat poptávku

Online schůzka

  • VIP péče v pohodlí vašeho domova
  • V den a čas, kdy se vám to hodí

Rezervovat termín

Sdílejte článek s přáteli sdílet sdílet


Další podobné články